Home & Living

Remodelovanie suterénu

Som neochotný renovátor. Úloha čreva a Redux z môjho 130-ročného viktoriánskeho radu v Toronte Bit Portugalsko sa objavil v probléme House & Home, „Denník šialeného renovátora“, ako aj potom, prisahal som, že by som prisahal, že by som prisahal, že by som prisahal Už to už nikdy nerob. Kto sú majitelia domov, ktorí vystupujú dom, len aby ho ponúkli, ako aj kúpte ešte jednu skládku, pretože im chýba „projekt“? Len tam nemôžem ísť. Gal, ktorý za ňou pevne dal svoje Reno dni za ňou, trvalo niečo skvelé, aby som si vážne veril v konečnej hranici: renovovanie suterénu.

A to bolo toto:

Verte tomu alebo nie, je to suterén, ako aj to, čo je to krásne – tak čisté, ako aj organizované, dobré ľahké, extrémne málo priedelov, biele, ako aj svieže s tmavými podlahami. Bol som na tomto natáčaní s profesionálnym fotografom Michaelom Graydonom v lete v roku 2007, ako aj počas programu Deň streľby, začal som snívať o svojom vlastnom bitke, ako aj o tom, čo by to mohlo byť.

Samozrejme, musím s nimi oveľa menej pracovať:

Malý priestor, nízke stropy, podivné priedely, jedno bitové okno ako videokamera s dierkou, ktorá nechala v rozpakoch prirodzeného svetla, viete, močko, rovnako ako suterén všetkých ostatných. Ak to však snívate, Reno príde – dúfam.

Veríte tomu, že je možné otočiť túto oblasť?

A bez nákladov tony hotovosti?

Kredity fotografie:
1. Michael Graydon
2. Meg Crossley