Home & Living

Doprajte mame do dobrého dizajnu

Pamätám si na prvý darček matiek, ktorý som si kúpil svoju mamu. Pravdepodobne som mal 10, keď som sa rozhodol, že dvojciferné číslice sú príliš staré na to, aby som udržal závitovú priadzu s maľovanými cestovinami a odovzdal ju ako darček. My Change Capere sa vydrhla do štvrtí a starostlivo zložená 1 doláre a 2 doláre (pamätáte si tie?!), Keď som požiadal svojho otca, aby ma vzal, aby som si kúpil mamu nejaký parfum. Môj otec vedel, že miluje Shalimar, ale nepovedal ani slovo, keď som pochodoval z drogérie, hrdo zvieral fľašu Charlieho. Neskôr som zistil, že moja starostlivo zabalená parcela obsahovala vôňu v Dettol, ale mama sa nikdy nedovolila.

Po rokoch dobre mienených ponúk sme s mojou sestrou konečne objavili perfektný dar: čas spolu. Počas víkendu Dňa matiek za posledných niekoľko rokov sme si traja užili pedikúru a potom sme odišli na obed (odporúčam sobotu, nie v nedeľu, ak nie sú vaše davy vašej veci). Keďže sa žiadni manželia pýtajú, kde je taška na plienky, žiadne deti, ktoré prosia, aby si zahrali a hľadali, nie je potrebné skontrolovať alebo pripraviť omáčku, vykopávame sa, doháňame a smejú sa, až kým sa Etetici nepripojia.

Ak sa vám páči myšlienka stráviť tento víkend spolu čas, ale nemôžete získať mani stretnutia jej a hers, vezmite svoju mamu, aby ste videli konečný domáci človeka-Junior League of Toronto Showhouse. Prvýkrát za 25 rokov viac ako 50 najlepších dizajnérov objavilo interiéry a záhradné priestory v krásnom dome McLean, jednom z historických majetkov spoločnosti Sunnybrook. Dvere sú otvorené na obmedzený čas až od 8. do 31. mája. Tu je to, ako to vyzerá zvonku:

Namiesto toho, aby ste videli vnútri v časopise (nie že s tým nie je niečo zlé – predstavujeme Showhouse v októbri 2009!), Dostanete nápady na zdobenie tým, že chôdza cez miestnosti vytvorené renomovanými dizajnérskymi tímami, ako je Gluckstein Design Planning, Jeanette Hlinka, Taylor Hannah Architect Inc., Douglas Design Studio, Katherine Newman Design Inc., Anne Hepfer Designs Inc., Holly Dyment Design a mnoho ďalších.

Tento rok je Showhouse na očiach aj na Zemi ľahký. Každá z miestností obsahuje environmentálne zodpovedné prvky, ako sú udržateľné, regenerované a opätovne používané materiály, netoxické výrobky a energeticky efektívne príslušenstvo. Ak chcete skutočne oceniť transformáciu, pozrite sa na fotografie domu pred redizajnom a sledujte videá spoločnosti Mark Challen spoločnosti H&H Mark Challen počas plánovania a demolácie. (Zostaňte naladení na ďalšie videá!)

Najlepšie zo všetkého je, že pokračuje z tohtoročného Showhouse na podporu rôznych charitatívnych organizácií. Kvalitný čas s mamou: Skontrolujte. Kradnutie nápadov na zdobenie z nádherného majetku: Skontrolujte. Pomáhať ľuďom, ktorí to najviac potrebujú: Skontrolujte. Myslím, že tento rok môžeme bezpečne zabudnúť na parfum: Zarezervujte si vaše lístky ešte dnes!

Teraz mi povedzte: Aký je najpamätnejší deň matiek, aký ste kedy strávili? Budem sledovať vaše komentáre.