Uncategorized

LOXONE VYSTAVUJE NOVÝ NFC Code Touch & Touch Surface Wise House Controls

Loxone pridal do svojho sortimentu 2 úplne nové produkty Wise House.

Dotykový povrch je päťbodový kapacitný dotykový podložka, ktorú je možné namontovať pod alebo za povrchmi / náročnými nábytkami atď. Je to rovnaký princíp ako prepínače Loxone Touch, aby sa dali použiť na riadenie osvetlenia, žalúzií, hudby atď.

NFC Code Touch je dotyková podložka s kľúčovým kódom s integrovanou funkciou NFC. Skontrolujte úplné PR, ako aj obrázky nižšie.

Dotykový povrch

Dotykový povrch je päťbodová kapacitná dotyková podložka, ktorú je možné namontovať pod alebo za povrchmi. Tento geniálny produkt založený na Loxone „Switch Standard“ umožňuje jednotlivcovi riadiť niekoľko prvkov ich múdreho domu, ako je osvetlenie, žalúzie a hudba, všetko z jedného prepínača.

Dotykový povrch je navrhnutý tak, aby bol nainštalovaný za alebo pod nevodivými povrchmi v dome, ako je kameň, drevo, keramika a sklo. Bola navrhnutá tak, aby ponúkala majiteľom domov diskrétnu správu pre celý rad aplikácií.

Svetlá podmienky LED, zvukové komentáre kliknutia, ako aj „dotykový bod aktivácie“, aby sa zabránilo neúmyselným kliknutiam, všetky prispievajú k samotnej vynaliezavosti tohto produktu. Inštalácia je bez námahy vďaka dodanému lepidlému nálepke, ako aj šablónu frézovania.

Dotykový povrch sa ponúka ako káblový, ako aj bezdrôtový produkt, v rámci stromu Loxone, ako aj vzduchové rozsahy, čo z neho robí vhodnú voľbu pre nové, ako aj pre projekty Wise House.

NFC kód dotyk

NFC Code Touch, ktorý zdieľajú podobný a hladký štýl bývania ako Loxone Touch Pure, kombinuje numerickú klávesnicu, ako aj dômyselnú inováciu NFC, aby napísali perfektný prístup k spravovaniu riešenia. Nálepky NFC, KeyFobs, ako aj kompatibilné smartfóny sa dajú použiť na ľahké otvorenie dverí, brán alebo na odzbrojenie alarmu iba jednoduchým kohútikom.

Okrem toho nálepky NFC spoločnosti Loxone spĺňajú prísne štandardy šifrovania AES, čím sa zabezpečuje maximálna bezpečnosť údajov. Pre jednotlivcov, ktorí uprednostňujú využitie kódu na získanie prístupu k svojmu múdremu domu, umožňuje NFC kódový dotyk vynikajúcu flexibilitu; Každý člen domácnosti môže mať svoj vlastný personalizovaný kód, ako aj rôzne kódy môžu byť tiež priradené k rôznym funkciám, ako je napríklad otvorenie garážových dverí.

Okrem toho sa môžu vyrábať časovo viazané aj jednorazové kódy z aplikácie Loxone, aby sa poskytol krátkodobý prístup k obchodníkom, čistiacim prostriedkom alebo vodičom prepravy bez ohrozenia existujúcich kódov. Vďaka svojmu UV-rezistentnému a striekajúcemu puzdru je NFC Code Touch vhodný na inštaláciu vonku.

Dostupnosť

Loxone Touch povrch je ponúkaný od dnešného dňa, na Loxone WebShop, v strome loxone, ako aj variácie vzduchu za 168 GBP, ako aj 180 GBP (INC. DPH).

NFC kódový dotyk bude ponúkaný v decembri v bielej aj antracite šedej. K dispozícii bude strom, vzduch, ako aj pre nano variácie.

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest1
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka