Uncategorized

VIDEO: Domáca automatizácia v roku 2017 znamená „Talking IP v cloude“

CNET usporiadala zaujímavú inteligentnú domácu diskusiu počas posledných týždňov CES. Panel sa skladal z priemyselných zasvätení z Smartthings, Amazon Echo, Google Home a August Locks.

Zdá sa, že Amazons Echo je v tomto rokoch CES po celom svete a má výrazný vplyv v inteligentnom domácom svete v relatívne krátkom čase.

Medzitým spoločnosť Apple stále riadi a snaží sa spojiť základy roky po spustení spoločnosti HomeKit. Alexa vyzerá, že v tomto bode jesť Siriho obed na domácom asistentskom trhu.

Panelisti vidia rok 2017 ako rok, v ktorom sa náklady na východiskové body znížia na „menej ako 100 dolárov“, pretože inteligentné domáce zariadenia budú zabudované do produktov, ktoré už kupujete.

Generálny riaditeľ spoločnosti Smartthings Alex Hawkinson odhalil, že jeho spoločnosť vidí dôkazy o tom, že inteligentný dom sa pohybuje okolo trhu s hobbyistami a stáva sa oveľa rozšírenejším …

„Videli sme prechod v číslach, ktoré naznačujú premiestnenie z prvého osvojiteľa do hlavného prúdu.“

Samozrejme, stále existujú výzvy pred nami. Zabezpečenie inteligentného domu, umiestnenie spotrebiteľov na prvom mieste a umožnenie zdieľania údajov. Mike George, viceprezident Amazon Alexa / Echo, povedal …

„Skúsenosti, ktorú vytvoríme pre spotrebiteľa, musí abstrakt zložitosti preč“

Dobrou správou je, že títo panelisti vidia silu spolupráce. Nakoniec si uvedomujú, že celý inteligentný domáci priemysel prospieva, keď je integrácia ľahká, namiesto žiarlivej ochrany svojich vlastných zamknutých v jeho časti.

Iotivita a Foundation Open Connectivity Foundation získali zmienku a generálny riaditeľ augustového uzamknutia Jason Johnson povedal …

„[V roku 2016] IP sa stal spoločným jazykom. Všetky naše systémy spolu hovoria medzi sebou vtedy a zistili sme, že Talking IP v cloude sa stal cestou pre tieto zariadenia a systémy, aby sa spolu rozprávali. “

Video nižšie sa oplatí prezerať si celú cenu (najmä ak ste nevideli scénu domácej automatizácie od pána Robota), ale môžete kliknúť sem a preskočiť na približne 42:10 pre časť zdieľania údajov s IP v cloude.

Pozrite sa na našu domácu automatizáciu v cloudovom príspevku od roku 2015 nižšie …

Bude cloud integrátorom na oblohe na uloženie domácej automatizácie?

CNET SMART HOME: iotivity.org

Chcieť viac? – Sledujte nás na Twitteri, ako sme my na Facebooku, alebo sa prihláste na odber nášho informačného kanála RSS. Môžete dokonca dostať tieto spravodajské príbehy doručené prostredníctvom e -mailu, priamo do svojej doručenej pošty každý deň.

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka