Home & Living

Nová obrazovka C-Bus Black & White Touch

Schneider Electric oznamuje nový čiernobiely panel dotykovej obrazovky C-Bus. Počuli sme, že na Grapevine sú nejaké ďalšie nové produkty hneď za rohom, takže v nasledujúcich dňoch zostaňte naladení na ďalšie správy.

„C-BUS-čiernobiela dotyková obrazovka-Nová čierna a biela dotyková obrazovka C-BUS® vytvára na úspechu monochromatickej dotykovej obrazovky, pričom mnoho vylepšení v tomto inovatívnom produkte vyvinulo Clipsal Engineers.

Nová jednotka, ktorá je navrhnutá tak, aby bola rýchlejšia, ľahšia a flexibilnejšia na inštaláciu a províziu, má pre svojho predchodcu významné vylepšenia. Kompatibilné s verziou 4 programu Drag a Drop Programming Windows® (PICED) založené na Windows® (PICED), uvedenie do prevádzky je teraz možné prostredníctvom konvenčného portu USB, ktorý sa nachádza pod fasciou, ktorý je možné využiť ako rozhranie PC.

Do logických verzií je zahrnutý samostatný port RS-232, ktorý umožňuje integráciu zariadení tretích strán. Dotyková obrazovka vyžaduje vlastnú nástennú skrinku, ktorá sa dodáva osobitne, ale nevyžaduje externý zdroj napájania.

Vlastnosti produktu

Väčšia obrazovka ako monochromatický model s vylepšeným kontrastom a vynikajúcim podsvietením
Kompatibilný s verziou 4 programu Drag a Drop Programming Software založený na systéme Windows® (Piced)
K dispozícii s alebo bez funkcií logického motora C-BUS
Samostatný port RS-232 je zahrnutý v zadnej časti jednotky pre integráciu zariadenia tretích strán (podporovaný iba logickými verziami motora)
Naprogramované prostredníctvom konvenčného portu USB na jednotke
Programovací port USB prístupný z prednej strany jednotky
Nevyžaduje ďalšie napájanie
C-Tick (Austrália/Nový Zéland), CE (Európske spoločenstvo) kompatibilné “

www.se.com

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka