Home & Living

Ľahší pohľad na jar

od čerstvej farby po vankúše s novými hodmi, pridanie prvkov najhorúcejších farieb, doplnkov a textúr sezóny, prinesie váš domáci dizajn jar do života.

Farebný

Tú túžbu po zmene z neutrálnych neutrálnych s potešením zistia, že tučné a nasýtené farby sú vždy trendy na jar. Dynamické ružové, blues, greeny a jasne žlté vyzerajú osviežujúce a čerstvé na pozadí mliečnej bielej. Čerstvo rezané tulipány v jasných farbách umiestnených vo vázach na konferenčnom stolíku alebo konzole Foyer rýchlo vstrekujú pružinu zingu do vášho priestoru.

Prízvuk

Ak je uspokojenie vašej túžby po farbe s odvážne maľovanými stenami príliš veľkým záväzkom, zvážte misu, ktorá prenikla s limetkami alebo citrónmi na kuchynskom stole alebo tyrkysových modrých uterákoch v celej bielej toalete pre čerstvý jarný dotyk. Zmeňte zimné pohovky a stoličky s sklzmicami v radostných farbách, ako je celadon, bledožltá alebo sa rozhodnite pre čistú bielu. Ak nechcete meniť farbu celej pohovky, skúste pridať vankúše do príťažlivých výtlačkov alebo pevných látok. Osviežte jedáleň so stolovými bežcami, prestieraním alebo obrvkami v svieže biele bielizne alebo povznášajúce farby, ako je jablková zelená, koral alebo žltá. Nahraďte vrcholky sviečok vysadenými cibuľami alebo črepníkové trávniky v pekných nádobách. Zmiešajte a porovnávajte farebnú Čínu, aby ste sa hravý vzhľad.

Grafické vzory

Zvŕšiť koberce s ťažkou tmavou oblasťou a nahraďte ich niekoľkými farebnými pruhmi alebo grafickými kvetinovými vzormi. Priveďte von z vonkajšej strany a pridajte organický dotyk so vzormi, výtlačkami alebo objektmi inšpirovanými prírodou. Položky, ako je tabuľka vetvy, vtáčie figúrky alebo grafická kvetinová vankúšová tkanina, dodávajú rozmary s kývnutím k úžasnému vonku.

Osviežený plášť

Krbový plášť s ťažkými displejmi môže byť zostrelený kvetmi alebo zoskupením sviečok v čistom skle hurikánov pre vzdušný pocit. Pred otvorením krbu vložte nádobu naplnenú kvetom, aby sa do miestnosti rýchlo zaviedla farbu a vôňu. Alebo pridajte sezónny dotyk do priestoru s veľkou čírym sklenenou vázou naplnenou peknými, začínajúcimi vetvami.

Jarná bielizeň

V spálni nahraďte silnú tmavú posteľnú bielizeň svieti bielymi bavlnenými plachtami a ľahkou prikrývkou. Doplňte ho kontrastnými vankúšmi a podvíkami v jasných veselých odtieňoch.

Získajte oveľa viac sezónnej inšpirácie zdobenia v našej galérii farebných izieb pripravených na jar.