Uncategorized

Control4 zavádza diaľkovú nabíjajúcu stanicu pre diaľkové ovládacie prvky systému

Control4, oznámila novú nabíjateľnú batériu lítium-polyméru a nabíjanie kolísky pre svoje diaľkové ovládacie prvky systému SR-150 a SR-250.

„Diaľková stanica nabíjania“ bude k dispozícii v apríli 2013 za 130 dolárov od predajcov Control4. Pozrite sa na PR nižšie …

Control4, popredný inovátor v oblasti rezidenčných a ľahkých komerčných automatizačných systémov založených na IP, dnes oznámil novú nabíjaciu stanicu pre svoje diaľkové ovládače systému SR-150 a SR-250, čím sa eliminuje nepríjemnosť v tom, že musela vymeniť batérie.

Diaľková súprava na nabíjanie, ktorá je navrhnutá ako rýchla, ľahká a ľahká dodatočná dodatok pre existujúce diaľkové ovládače SR-150 a SR-250 Polymérna batéria. Vylepšenia existujúcich diaľkových ovládačov môže vykonať predajca alebo koncový zákazník.

Nízko profilový dizajn nabíjacej stanice znamená, že sa dá diskrétne umiestniť v blízkosti miesta, kde diaľkový ovládač vidí najviac využitie bez toho, aby negatívne ovplyvnil dekoráciu miestnosti, alebo rovnako ľahko vylučovaný v neďalekej zásuvke alebo úložisku. Zákazníci jednoducho umiestnia svoj SR-150 alebo SR-250 byt na nabíjaciu stanicu, keď sa diaľkový ovládač nepoužíva, alebo pri prijímaní oznámenia „nízkej batérie“.

Nabíjacia stanica má tiež LED diódu nabíjania, ktorú je možné upraviť na vysoký alebo nízky jas, alebo úplne vypnuté.

Control4.com: Oveľa viac článkov diaľkového ovládania

Chcieť viac? – Sledujte nás na Twitteri, ako sme my na Facebooku, alebo sa prihláste na odber nášho informačného kanála RSS. Môžete dokonca dostať tieto spravodajské príbehy doručené prostredníctvom e -mailu, priamo do svojej doručenej pošty každý deň.

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka