Uncategorized

Prikývnutie na inteligentný dom: Elbee ovláda zariadenia s hlavnými gestami alebo hlasom

Elbee so sídlom v Bruseli, Belgicku a ich tím inžinierov vytvárajú pripojené zariadenia a nositeľné nosenie. Konrad Holubek, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ, povedal, že to všetko začalo, keď umýval riad.

„V apríli 2014 som bol vo svojej kuchyni, keď môj smartphone začal vibrovať v obývacej izbe. Bohužiaľ som nemohol komunikovať s telefónom, pretože moje ruky boli obsadené a telefón bol mimo dosahu. Diskutoval som o tom so svojím spoluzakladateľom Vincentom a spolu sme pozorovali, že tieto druhy situácií sa vyskytujú aj s inými pripojenými zariadeniami, ako napríklad náš domotický systém. Po preskúmaní existujúcich riešení sme sa rozhodli ponúknuť inovatívny spôsob, ako interagovať na diaľku so zariadeniami okolo nás. “

Spoločnosť vyvíja elbee, inteligentné bezdrôtové stereofónne slúchadlá na ovládanie zariadení s hlasovými príkazmi alebo pohybmi hlavy.

Predstavujeme elbee, inteligentné bezdrôtové slúchadlá, ktoré dokážu robiť skratky na mieru vašich obľúbených akcií bez toho, aby ste museli používať ruky. Umožňujú vám prijímať upozornenia priamo do ucha a ovládať zariadenia so základnými hlasovými príkazmi alebo pohybmi hlavy. Hlasové spúšťače a gestá hlavy môžu byť individualizované prostredníctvom sprievodnej aplikácie, a tým môžu robiť určité akcie, ako napríklad prístup k asistentovi telefónu, preskočiť piesne na hudobnom prehrávači alebo zapnúť svetlá vo vašej obývacej izbe.

Elbee začne koncom tohto roka kampaň crowdfundingu, aby produkt priniesol na trh. Ak chcete zistiť, kedy bude k dispozícii, môžete sa zaregistrovať na e-mailové aktualizácie na nasledujúcom odkaze.

getelbee.com

Chcieť viac? – Sledujte nás na Twitteri, ako sme my na Facebooku, alebo sa prihláste na odber nášho informačného kanála RSS. Môžete dokonca dostať tieto spravodajské príbehy doručené prostredníctvom e -mailu, priamo do svojej doručenej pošty každý deň.

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka