Uncategorized

Raspberry Pi pridáva automatizáciu domu Z-Wave House s doplnkovým modulom

„Razberry“ predstavuje budúci týždeň na výstave Consumer Electronics Show v Las Vegas. Sada 59 dolárov obsahuje hardvérovú detskú dosku, ktorá zaskočí konektor GPIO Raspberry Pi plus povolenie na softvér „Z-Way“. Čítajte ďalej pre úplné PR, ako aj odkazy.

„Raspberry Pi, cenovo dostupný, ale výkonný mini-počítač, ktorý berie svet pokroku búrkou, sa chystá inteligentnejší. Nová inteligencia sa zobrazuje prostredníctvom doplnkového modulu, ktorý pridáva Z-Wave, kľúč, ktorý umožňuje inováciu za bezdrôtovým domom, ako aj automatizačná revolúcia. Manželstvo týchto dvoch technológií sa predstaví na výročnej výstave spotrebnej elektroniky v Las Vegas, NV, 8.-11. januára, ako aj na výstave Z-Wave Alliance, Booth #20800, South Hall #1.

Člen Z-Wave Alliance Z-Wave.me predstavuje Razberry, set integrujúci hardvérový modul Z-Wave, ktorý zaskočí na sériovom konektore Raspberry Pi, spolu s oceneným balíkom protokolov Z-Wave, ako aj s firmvérom Z-Way . Tieto dva výrobky spoločne umožňujú dizajnérom získať prístup k veľkému ekosystému House Spravovať produkty z veľkých Z vĺn a poskytujú im schopnosť vyrábať svoje vlastné jedinečné, lacné a výkonné riešenia správy a automatizácie. Z-Wave poskytuje najväčší ekosystém interoperabilných výrobkov na svete, ako je osvetlenie, ako aj ovládacie prvky HVAC, okenné, ako aj ovládacie prvky tieňa, zámok dverí, ako aj získanie prístupu k kontrolám, okrem množstva senzorov a ovládacích prvkov. Raspberry Pi poskytuje prístup k individuálnemu spravovaniu z múdrych telefónov, tabliet, prehliadačov, gadgetov HDMI, ako aj cloud.

Ako Z-Wave rozširuje platformu Raspberry Pi-pripojenie nového doplnku Razberry k Raspberry Pi oprávňuje mini-počítač s pôsobivými novými schopnosťami pre explodujúci trh Wise House. Využitím Raspberry Pi ako brány Z-Wave môžu podniky a spotrebitelia prepojiť počítač s akýmkoľvek typom riešenia automatizácie kompatibilných s domom Z-Wave, ako aj o interoperabilnej kompatibilite medzi značkami. V portfóliu Z-Wave Alliance je v súčasnosti viac ako 700 licencovaných produktov Spravovania domácností a služieb ponúkaných. Plug-in Razberry sa dá rýchlo prepojiť s Raspberry Pi bez požiadavky na akékoľvek typ špecializovaného porozumenia-jednotlivci iba vložia doplnkový modul Z-Wave do modulu GPIO Mini-Computer (Všeobecný funkčný vstup/výstup). Sada Razberry obsahuje optimalizovaný firmvér pre Z-Wave, okrem povolenia pre Z-Way, čo je softvérová aplikácia radiča, ktorú potrebuje Raspberry Pi, aby bolo možné skontrolovať bezdrôtový protokol Z-Wave.

Softvérová aplikácia Z-Way tiež poskytuje jednotlivcom predbežné ukážku individuálneho rozhrania, s ktorým je možné testovať všetok výkon poskytovaný bezdrôtovou inováciou Z-Wave. Podobne obsahuje rozhranie JSON (Java Script Item) rozhranie integrované do softvéru. JSON je kompaktný dátový štýl, ktorý poskytuje ľuďom, ako aj stroje s jednoduchým usporiadaným formátom textu, ktorý umožňuje, aby sa dokonca aj programovanie nováčikov vytvorili svoje vlastné individuálne rozhrania pre telefóny iPhone, telefóny s Androidom a webové prehliadače.

Kombinácia cenovo dostupného malinového PI, ako aj doplnkového modulu Z-Wave Plug-in robí inováciu vhodnú pre priemyselné aplikácie. Tieto dva prvky sa integrujú tak, aby poskytovali robustné riešenie brány s jednoduchým pripojením k typickému zoskupeniu komponentov Z-Wave. V prípade rozsiahleho priemyselného nasadenia s veľkým počtom prvkov, ktoré sú spojené, môžu jednotlivci získať ďalšie licencie na softvérové ​​aplikácie Z-Way od spoločnosti Z-Wave.

Vďaka značke nákladov približne 59 dolárov v USA je Razberry Set jednoduchá a ekonomická pre každého, aby vyvinul aplikácie Z-Wave na Raspberry Pi. “

K dispozícii od Amazonu

Raspberry Pi® Z-Wave ME House Automation Z-Wave2 Set 3 B 1 GB 4 x 1,2 GHz Inc. Z-Wave2 Modul, vrátane. Klimatizovať
Celková súprava s modulom Z-Wave 2, ako aj s Raspberry Pi3 Z-Wave Plus licencovaná podpora triedy Spravodajnosť zabezpečenia (napr.
Pre zámky dverí) aplikácia pre iOS, ako aj pre súkromnú personalizáciu logiky aplikácie Android, ako aj spravovanie rozhraní, sa nachádza umiestnenie prostredníctvom možnosti prenosu HTML/CSS/JavaScript na iné platformy
Týmto spôsobom sa preto zaobchádza s obmedzenou kompatibilitou súkromných značiek

kúpiť na Amazone

Razberry.z-wave.me: Raspberry Pi

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka

Posledná aktualizácia na 2021-10-04 / Affiliate Links / Pictures z Amazon Product Marketing API