Uncategorized

New Veraedge Z-Wave House Automation Automation Controller

Nový Veraedge je úplne vystupujúcou bránou Wise House s integrovaným smerovačom WiFi.

Ovládač automatizácie bitových domov je široký okolo 4 palcov a je poháňaný 600 MHz MIPS SOC s 128 MB bleskovej pamäte a 128 MB RAM. Okolo chrbta je jediný port LAN Ethernet, ako aj port USB. Systém integruje najnovší čip Z-Wave Plus, ako aj 802.11 A/B/G/N Wi-Fi.

Bude spravovať viac ako 220 gadgetov z výberu viac ako 1200 kompatibilných modulov Z-vlny, ktoré sú k dispozícii od niekoľkých výrobcov. Môžete nastaviť a spravovať svoj múdry dom s okrajom pomocou mobilných aplikácií pre iOS alebo Android smartphone alebo tablet alebo využívať počítač (Mac alebo Windows).

Systém môže tiež zaznamenávať, ako aj podať správu o spotrebe energie v domácnosti, ktorá poskytuje rýchlu obrazovku energetických štatistík na informačnom paneli. Integrujte ho s vašimi kamerami CCTV IP, ako aj pomocou geofencingu na spustenie udalostí a oznámení.

Jednoduché, ale výkonné jednostranné spravovanie pre fotoaparáty, zámky dverí, senzory, termostaty, ako aj inú automatizáciu domu, ako aj bezpečnostné pomôcky (predávané osobitne), ktoré si môžete pozrieť a spravovať odkiaľkoľvek! Vytvorte vlastné scény a sekvencie. Využite smartfóny, tablet alebo počítač na správu aj na nastavenie. Poskytuje bezpečnosť domácnosti/malého podniku, úspory nákladov na energiu, ako aj pokoj. Kompatibilné s viac ako 1200 gadgetmi od väčšiny hlavných značiek. Z-Wave Plus, ako aj bezdrôtové pripojenie Wi-Fi. Nevyžadujú sa žiadne mesačné poplatky.

Nový radič Wise House predáva pred približne 150 GBP, ako aj prvá európska šarža by sa mala ponúkať začiatkom budúceho týždňa (predobjednávka teraz z odkazu Vesternet nižšie).

K dispozícii od Amazonu

14 recenzií

Vera Edge – Z -Wave Spravujte bránu
House Automation Controller kompatibilný s 1300 z-vlny gadgetmi vrátane zámkov dverí, fotoaparátov, senzorov pohybu a bezpečnostných senzorov
Pomocou mobilných gadgetov si môžete prezerať a spravovať gadgety automatizácie domu odkiaľkoľvek. Žiadne mesačné poplatky; Žiadne zmluvy
Prezrite si všetky svoje fotoaparáty a spravujte všetky svoje gadgety z jednej jednoduchej aplikácie. Zobraziť rovnako ako spravovať svoj systém z akéhokoľvek typu mobilného modulára odkiaľkoľvek

kúpiť na Amazone

getvera.com

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka

Posledná aktualizácia na 2021-10-04 / Affiliate Links / Pictures z Amazon Marketing API