Uncategorized

Domáce kino + veľmi autá + výkonné trysky = náš druh udalosti!

Naši priatelia na „Brilliant“ boli nedávno pozvaní, aby sa zúčastnili podujatia Multiflight / JCT600 na HQ Multiflight na letisku Leeds / Bradford. Vznikli na výzvu, ktorú vybudovali najmodernejšiu 8-ročnú domácu kino na mieste za 48 hodín. Rýchle autá, výkonné trysky, vrtuľníky a domáce kino všetko pod jedným strešným systémom – teraz je to náš druh udalosti! Prečítajte si podrobnosti a odkazujte na ostatné fotografie.

„Keď boli fantastické pozvané, aby sme sa zúčastnili podujatia Multiflight / JCT600 na ústredí spoločnosti Multiflight na letisku Leeds / Bradford, vybrali sme si pri budovaní skutočne vysoko výkonného domáceho kina schopného sedieť 8 ľudí. S tým ako východiskový bod sme vyvinuli domáce kino s dvoma úrovňami 7 x 5 m, ktoré by sa umiestnilo medzi Ferraris, Maseratis, Bentley, Astons, Helikopters a súkromné ​​trysky.

V spolupráci s Genesis Technologies sme vyvinuli kino na úrovni referenčnej úrovne s audio nastaveným pomocou spracovania ADA spojeného s plne aktívnym nastavením reproduktorov 7.2 Proaudio. Vizuály boli ohromujúce. Kombinácia digitálnej projekcie Highlite 1080p 3 a kombinácia šošoviek ISCO ponúkajú krásny anamorfný obraz s 120 ″ 2,35: 1, ktorý napájal hráč Blu-ray kaleidescape M500.

Ovládač AMX naznačoval, že sme boli schopní používať všetky možnosti systému prostredníctvom jedného jednoduchého rozhrania spusteného na iPade. Filmy boli zobrazené v pomeroch strán určených režisérom, hudba bola potešená na referenčných úrovniach. Podľa akýchkoľvek štandardov to bolo pozoruhodné kino; Pre kino postavené na mieste počas 48 hodín bolo výkon ohromujúci. Veľmi veľké poďakovanie spoločnosti Genesis Technologies a nášmu výnimočnému tímu za to, že ho v takom krátkom čase spojili. Ďakujeme tiež JCT600 a Multiflight za pozvanie na účasť. “

Brilliantliving.co.uk

Chcieť viac? – Mali by ste nás sledovať na Twitteri, rovnako ako my na Facebooku, alebo sa prihlásiť na odber nášho informačného kanála RSS. Môžete dokonca dostať tieto spravodajské príbehy doručené prostredníctvom e -mailu, priamo do svojej doručenej pošty každý deň.

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka