Uncategorized

Kathryn Ireland Gos to H&H

Začiatkom tohto týždňa, textilná a interiérová dizajnérka Kathryn M. Írsko, ktorú kancelárie H&H predviedli, aby predviedli svoju najnovšiu kolekciu materiálov.

Mexiko sa nazýva Maroko, je to ohromujúca zmes farieb, ako aj vzor, ​​ktorý hovorí k súčasnej túžbe rozjasniť veci.

Práca Kathryn sa objavila na stránkach mnohých leglosie, ako aj na počítaní hviezd ako Steve Martin, ako aj Caroline Kennedy Schlossberg medzi jej klientmi (so sídlom v L.A.), avšak jej štýly neboli v Kanade ponúknuté – doteraz. Len minulý týždeň jej webová stránka predstavila v internetovom obchode s celosvetovou dopravou do Kanady. Jéj! Rovnako som počul, že jej materiál, ako aj tapety sa môžu čoskoro priniesť v showroomu v Toronte, vďaka čomu vyzerá ešte prístupnejšia.

Kathryn bola rovnako jednoduchá a privítala ako jej návrhy, ktoré redaktori H&H slintali vo svojej najnovšej knihe, ktorá produkuje dom (Gibbs Smith 2009).

Zaznamenáva obnovenie, ako aj dizajn jej domu v Ojai v Kalifornii, ktorý práve kúpil herečka Reese Witherspoon Lock, zásoby, ako aj kvetináče na varenie.

Zdá sa, že Reese má nielen veľké oko pre chlapcov (ahem, Jake Gyllenhaal), ale chápe nádherný dom, keď ho vidí.

Tí z nás s plytšími vreckami môžu na jar 2011 naberať Kathryninu ďalšie zamestnanie. To je vtedy, keď je vypracovaná jej následná kniha, ktorá je organizovaná ako zošita Rena svojho domu vo Francúzsku a bude zahŕňať spôsoby života životných bitov ako sú jej obľúbené recepty. Dovtedy je tu niekoľko ďalších obrázkov, na ktoré sa môžete hodiť očami. Dúfam, že ich objavíte ako inšpiratívne ako ja.

Pokiaľ ide o výtlačky inšpirované Kathryn M. Írsko v Homesense, pozri blog Micheal Penney 6. júla 2009.

Fotografie: 1-3. Webová stránka Kathryn M. Írsko4. Výroba domu (2009 Gibbs Smith), od Amazon.com5-9. Webová stránka Kathryn M. Írsko