Uncategorized

Distribúcia AV – KAT5 Mark2

Keith Doxeys Veľmi úspešné moduly KAT5 boli inovované na novú verziu „Mark2“. Vysoko kvalitná a nákladovo efektívna distribúcia AV je vďaka pridanej funkčnosti nových jednotiek ešte oveľa jednoduchšia.

Keith dúfa, že začne prepravovať Kat5 Mk2 v júni 2005. Mnoho ľudí už kúpilo nové jednotky a prvýkrát Keith outsourcoval svoju výrobu, ktorá naznačuje, že dlhé dodacie lehoty sa stanú minulosťou. Prečítajte si tlačovú správu KAT5 nižšie, kde nájdete niektoré z vzrušujúcich nových funkcií MK2…

MK2 KAT5 Units – Stavba na úspechu pôvodných modulov KAT5, ktoré s potešením oznamujeme spustenie novej funkcie Rich Mark 2 jednotky.

Jednotky „AVTX“ (vysielač) a AVRX (prijímač) podporujú kompozitné alebo S-Video so stereofónnym zvukom ako predtým, ale nové jednotky teraz prinášajú pridanú funkčnosť IR Pass a Scart Control ako štandard!

IR prechádza – to umožňuje ovládanie zariadenia na diaľkovo umiestnené zdrojové vybavenie z miestnosti na vyšetrenie. Napríklad, ak používate svoju jednotku KAT5 na prevod výstupu vášho domáceho kina dole do svojej spálne na poschodí, teraz môžete ovládať DVD prehrávač atď. Po celom kábele CAT5!

SCART CONTROL – Tým sa replikuje spínacie signály SCART zo zdrojového zariadenia v miestnosti na kontrolu. To vyvoláva dojem, že dlhý Scart kábel spája tieto dve zariadenia. Ak váš zdroj odošle signál na prepnutie do širokého režimu, váš televízor/projektor na vzdialenom mieste dostane tento príkaz, všade po celom kábele CAT5…

Pár Kat5-Mk2 TX a RX

Detail KAT5-MK2

Ukončenie prepínateľného prepínača AVTX – Vysielač teraz vybavuje prepínateľné ukončenie vstupu, ktorý umožňuje pripojenie viacerých vysielačov KAT5 k rovnakému zdrojovému zariadeniu pomocou základných pasívnych rozdeľovačov Scart, a nie potrebovať drahé aktívne rozdelenia. To tiež umožňuje pripojenie vysielača KAT5 k zdroju súčasne ako televízor.

Ukončenie prepínateľného AVRX – prijímač teraz obsahuje prepínateľné ukončenie, ktoré umožňuje kŕmenie oveľa viac ako jedného prijímača z jedného vysielača. Napríklad môžete poslať výstup jedného Freeview boxu do mnohých televízorov vo vašej domácnosti.

S-Video Mixdown-Nová funkcia pre AVRX je S-Video Mixdown. To umožňuje zmiešanie zdroja S-Video na kompozitné video pre televízory, ktoré nepodporujú signály S-Video. Možno budete chcieť distribuovať vysoko kvalitný signál S-Video do všetkých televízorov vo vašej domácnosti. Možno, že televízor v kuchyni môže vziať iba kompozitný informačný kanál. Žiadny problém-všetky ostatné televízory dostávajú S-Video a pomocou švihnutia dip-prepínacej jednotky prijímača v kuchyni prevádza S-Video na kompozitné!

K dispozícii sú aj jednotky AVTX-RGB a AVRX-RGB, ktoré sú vhodné na prepravu vysoko kvalitných signálov RGBS do plazmových obrazoviek a projektorov (tieto jednotky nemajú zvukové schopnosti).

Verzie všetkých jednotiek je možné kúpiť s alternatívnymi konektormi, ako sú BNC, Phono a Minidin, hoci tieto nebudú podporovať funkcie prepínania SCART.

(Jednotky MK2 sú kompatibilné s jednotkami MK1, ale funkcia IR a SCART bude k dispozícii iba vtedy, ak bude jednotka MK1 inovovaná s voliteľnou aktualizáciou IR)

Keith Doxey
Kat5.tv

Navštívte Kat5.tv, kde nájdete oveľa viac informácií: Kúpte si na laser.com

Chcieť viac? – Sledujte nás na Twitteri, ako sme my na Facebooku, alebo sa prihláste na odber nášho informačného kanála RSS. Môžete dokonca dostať tieto spravodajské príbehy doručené prostredníctvom e -mailu, priamo do svojej doručenej pošty každý deň

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pútavý
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka