Uncategorized

Obrázky motivácie chalupy

, pretože som bol ponorený do sveta štýlu po celý svoj život, mám dosť obrovské zásoby inšpiratívnych slzných listov zo všetkých druhov kníh a časopisov. Udržujem všetko, čo so mnou hovorí, alebo že by som bol schopný odporučiť vo svojom vlastnom dome. Rozhodol som sa, že ich všetky zostanú uvoľnené namiesto organizovaného v spojive – je jednoduchšie pustiť sa s nimi a dať dohromady rôzne koncepty.

Zbieral som fotografie chalupy, pretože dlho predtým, ako sme si kúpili tento rezidenčný alebo komerčný majetok v nádeji, že by som mal deň človeka. Väčšina z nich sú skutočne staré budovy s množstvom charakteru – exponované, maľované biele lúče na vnútornej strane, nie izolované, plné mishmasku starožitností, ako aj farebné nálezy blší.

Ale pretože budujeme nové, odložil som tieto zábery stranou. Zistil som, že to nikdy nefunguje, keď sa snažíte napodobňovať starú architektúru, plus web, ako aj nízky účinok, ktorý chceme mať na pôdu, diktuje oveľa efektívnejší, súčasný prístup. Arriz, rovnako ako stále chcem, aby sa cítil teplo a pohodlne, takže sme sa rozhodli zabaliť interiér do vlečky Douglas Fir a tiež sa zameriavam na slzy s veľkým obsahom dreva, vrstiev rustikálnych prvkov, Timekryté starožitnosti a organické štruktúry spárované s vintage súčasnou klasikou.

Združenosť všetkej tejto preglejky je pohľad, pre ktorý sa chystáme, avšak možno nie ako priemyselné, spolu s čistými súčasnými líniami tejto oblasti (dole).

Páči sa mi kombinácia tmavých aj ľahkých lesov, ako aj organické kúzlo tohto priestoru v profesionálnom fotografovi, ako aj stylistky Anita Calero East Hampton Retreat (vidieť v probléme Domino v júni/júli 2007). Je to moderné, ale teplé a vrstvené. Som blázon z kreslenia dreveného uhlia naľavo, ktoré sa javí, akoby sa to stalo na rúchnutom kuse papiera Kraft. Nebudeme mať biele tehlové steny, ale naše podlahy FIR budú vyzerať celkom podobne.

Ďalší Hamptonov dom, ktorý bol uvedený v letnom vydaní v lete 2008 O HOME. Táto viněta zachytáva všeobecný vzhľad – čistý, jednoduchý, textúrny – majiteľ domu Katleen Van Roost dosiahol. Je to všetko o budovaní týchto povrchov pre inovatívne zobrazenie.

Som obrovským fanúšikom ručne vyrábaného nábytku v BDDW so sídlom v New Yorku. Je to rustikálne, ale ľahké – presne to, čo ideme.

Programu som na hľadaní dlhého dreveného jedálenského stola, ktorý sa dostane do centra pozornosti, pretože máte tendenciu tráviť veľa času okolo neho v chate. Verím v kolekciu Veneto Tak Table od spoločnosti Design na dosah.

Alebo možno niečo oveľa rustikálnejšie ako jedálenský stôl Benoit od európskej nábytkovej spoločnosti Flamant. Aj keď môžeme len vyvinúť niečo podobné.

Tento rok som našiel drevár Michael Greenwood na Green Living Show v Toronte. Vydáva nádherný nábytok v štýle v štýle.

Kuchyňa Jamie Theakston, ktorá sa zobrazuje v Living atď. (Apríl 2009), ma núti premýšľať o dlhých vodorovných drevených zásuvkách pre našu kuchynskú skrinku – bez hardvéru.

Beriem fantastickú motiváciu z merchandisingu, ako aj z krásnej webovej stránky môjho preferovaného obchodu v New Yorku, Ocher. Nemôžem však pomôcť, ale niečo si kúpiť zakaždým, keď idem, rovnako, ako by som chcel vyplniť chalupu doplnkami odtiaľ. Verím v to, že sa s nimi zaregistrujem na svoju svadobnú udalosť pre veci, ako je táto organická bavlnená prikrývka a ručne vytiahnutá misa. Rovnako ako sa mi páči ručne tkané vinobranie s ich jemnými detailmi.

Mám niekoľko z týchto afrických košov v meste a budú ideálne na skladovanie klobúkov, ako aj na šatky alebo dokonca na pletenie v chate.

Drevené doskové taniere, stohy ručne potlačených keramických jedál, ako aj rozložené rustikálne príslušenstvo-to sú zreteľné detaily, vďaka ktorým sa chalupa ožije.

Viac informácií o budove, ako aj o štýle chaty, skontrolujte blog Arriz.

Fotografické kredity: 1. Fotografia Ted Yarwood, publikovaná v dome a dome jún 1999 2. Fotografia Teda Yarwooda, publikovaná v domácom a dome leto 2000 3. Fotografia Tom Arban, publikovaná v dome a dome júl 2009 4. Fotografia Anita Calero, publikované v Domino jún/júl 2007 5. Fotografie Douglasa Friedmana, publikované v O doma leto 2008 6. Bddw Lake Dresser 7. Mestský dom z bývania atď. Apríl 2009 Vydanie, fotografia Paul Massey 11. Ocher Organic Botton Hrot 12. Ocher Vintage Linen Struskí 13. Ocher African Baskets 14. Ocher Round Cedar Boards 15.