Uncategorized

Aeon laboratóriá dráždia s Aeotec Z-Wave Plus Door Bell

, takže je to trochu vtipálek. Ak sa nachádzate na závere dverí Z-Wave, potom presne to, ako to znie …

Naložte AEOTECverový zvonček s preferovanými melódiami a zahrňte ho do svojej siete Z-Wave, aby ste znovu objavili jeden zo základných aspektov každého domu. Zvraný zvonček Z-Wave je jednoduché nastavenie a úplne prispôsobiteľné. Zmeňte hlasitosť s krátkymi stlačami tlačidla oddaného hlasitosti. Vyhnite sa jednému zvukovému tónu na jeden ďalší dlhým stlačením tlačidla hlasitosti.

Spárujte zvonček s vašim Z-Wave Plus kompatibilným ovládačom brány a konfigurujte diaľkovú konfiguráciu gadget a zahrňte ho do scén alebo udalostí s inými prvkami vo vašej sieti. Využite zvonček na aktiváciu osvetlenia povoleného Z-Wave. Získajte upozornenia vždy, keď niekto zazvoní váš dvere, a nechajte ich pri využívaní múdreho zámku dverí.

Docela sakra blízko, však? Systém je už ponúkaný na mnohých celosvetových trhoch, ako sme sa pýtali laboratórií Aeon, keď by sme mohli očakávať, že uvidíme verziu vo Veľkej Británii, ako nám povedali …

Som sa bojí, že teraz nemáme ideálny dátum v Spojenom kráľovstve. V súčasnosti dokončujeme sériu ďalších základných pomôcok pre Veľkú Britániu a oveľa širšie EÚ, než sa zameriava na regionálny zvonček.

Heartbreaker. No dobre, možno sa na budúci rok pozeráme dopredu. Objavili ste skvelý zvonček Z-Wave? Pochopme v komentároch nižšie.

[UPDATE – Nová verzia teraz ponúkaná na Amazone]

AEOTEC.com: Viac zariadení AEOTEC Z-WAVE

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka

Posledná aktualizácia na 2021-10-04 / Affiliate Links / Pictures z Amazon Marketing API