Uncategorized

Využívať maximum z malého vstupu

, pokiaľ nebudete mať šťastie, že máte domov s veľkou foyerom, vstupy sú takmer vždy malé priestory. Rovnako ako sa vždy deje veľa, čo znamená, že je jednoduché, aby sa malý vstup cítil preplnený, preplnený a úplne nudný. Práve tu sú tri jednoduché metódy na maximalizáciu tejto praktickej malej oblasti bez toho, aby ste sa skimpovali v štýle.

1. Nábytok na farbenie presne rovnakej farby ako steny. Vizuálne pomôže lavičke vyblednúť do pozadia a poskytne vstup do ilúzie priestoru. Je to odvážny krok, ktorý nepotrebuje veľkú investíciu – rovnako ako najlepšia časť je, že nemusíte obetovať funkciu.

2. Udržujte neporiadok obsiahnutý. Výroba oddaných oblastí pre často používané príslušenstvo im pomôže zabrániť tomu, aby sa viseli okolo pod nohami, ako aj to, že je to jednoduchý spôsob, ako pridať niekoľko z vášho štýlu podpisu. Tu sme sa vrhali dáždniky v chladnom sochárskom stojane.

3. Choďte s ľahkým odtieňom pod nohami. Svetlá, svetlá dlaždica vizuálne otvára priestor. Stačí ísť s ľahko čistiteľnou možnosťou, pretože ide o oblasť, ktorá musí zvládnuť skvelé ponuky webovej prevádzky nôh a tiež nesie bremeno poveternostného stavu vonku.