Uncategorized

Control4 MyHome App for Android Home Automation

Control4 prináša svoju aplikáciu Andriod MyHome mnohým ďalším používateľom, pretože v najbližších týždňoch zavádzajú verzie v 19 jazykoch. Bezplatná aplikácia v súčasnosti podporuje mobilné zariadenia Android s verziou 2.1 až 4.0 operačného systému.

„Control4, popredný inovátor v oblasti rezidenčných a ľahkých komerčných automatizačných systémov, oznamuje globálne vydanie aplikácie Control4 MyHome pre mobilné zariadenia pre Android v 19 jazykoch. Rodina produktov Control4 MyHome umožňuje zákazníkom ovládať ich systém Control4 z ich obľúbených smartfónov, tabliet a počítačov.

Zákazníci, ktorí nie sú anglicky hovoriaci, zákazníci môžu teraz používať zariadenia založené na systéme Android okrem zariadení iPad a iPhone na riadenie osvetlenia, teploty, bezpečnosti, hudby, filmov a oveľa viac odkiaľkoľvek a kedykoľvek a kedykoľvek.

Control4 MyHome Application pre zariadenia Android bude k dispozícii v 19 jazykoch na konci februára. Medzi podporované jazyky budú: Číňania (zjednodušené a tradičné), české, anglické, francúzske, nemecké, nemecké švajčiarske, hebrejské, talianske, japonské, kórejské, nórske, portugalské, ruské, slovenské, španielske, thajské, turecké a ukrajinské.

Control4 MyHome obsahuje ukážkový režim, ktorý umožňuje zákazníkom ukázať si ukážky podporovaných schopností. Stiahnite si aplikáciu z trhu s Androidom a z uvítacej obrazovky jednoducho spustite aplikáciu do demo režimu. Aplikácia Control4 MyHome pre zariadenia Android podporuje operačné systémy Android 2.1 až 4.0.

Control4 MyHome je k dispozícii ako bezplatné stiahnutie a vyžaduje aktiváciu od certifikovaného predajcu Control4, aby sa umožnil funkčnosť úplnej kontroly. Control4 ponúka licenciu s jednou licenciou na zariadenie a licenciu na viacero zariadení (stránok) pre viacerých používateľov a mnoho zariadení. Verzie zariadenia Apple iPhone a iPad v aplikácii Control4 MyHome sú k dispozícii aj so širokou škálou jazykovej podpory.

www.control4.com

Chcieť viac? – Mali by ste nás sledovať na Twitteri, rovnako ako my na Facebooku, alebo sa prihlásiť na odber nášho informačného kanála RSS. Môžete dokonca dostať tieto spravodajské príbehy doručené e -mailom, priamo do svojej doručenej pošty každý deň.

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka