Home & Living

Marmitek ProGuard800 Domáca automatizácia a bezpečnostný a bezpečnostný panel

Nový systém ProGuard800 od spoločnosti Marmitek kombinuje domácu automatizáciu a bezpečnostné a bezpečnostné funkcie X10 na jednom paneli. K dispozícii sú aj moduly PSTN, GSM spolu s typickým sortimentom snímačov dverí/okien, snímačov pohybu, detektorov úniku vody, teplotných senzorov, detektorov dymu atď. Proguard800 je teraz k dispozícii za menej ako 400 GBP.

„Domáca automatizácia a bezpečnosť a bezpečnosť sa stretávajú v proguard800 – Prázdninové obdobie je hneď za rohom, ale ako môžete zavrieť dvere za vami bez obáv, sledovať veci z diaľky a potom prísť domov s vedomím, že všetko je v poriadku ? A ako to môžete ľahko kombinovať s domácou automatizáciou? Marmitek ponúka celkové služby v oblasti automatizácie a bezpečnosti domácnosti X-10 už mnoho rokov a teraz začleňuje tieto dve kategórie do proguard800!

Základná súprava-Základná súprava je dodávaná s 1 dverovými/oknovými snímačmi, 2 snímačmi pohybu pre zvieratá a 1 diaľkovým ovládaním kľúča. Toto sa potom dá rozšíriť podľa, ako si želáte, aby sa obsahovalo príslušenstvo, ako sú senzory dverí/okien, snímače pohybu, detektory úniku vody, senzory s nízkou teplotou, snímače skleneného rozbitia, detektory dymu, rozsah diaľkových ovládacích prvkov (kľúčový krúžok/panika/komfort ), externé sirény/blesky a zosilňovače/opakovače, svetelné moduly a moduly zariadení.

Dizajn-ProGuard800 je k dispozícii s alebo bez modulu domácej automatizácie PSTN, GSM a X-10. Vybrané moduly sú zabudované do centrálnej jednotky. Vyžaduje sa modul PSTN, ak chcete pripojiť svoj bezpečnostný a bezpečnostný systém k vašej pevnej telefónnej linke. Modul GSM uľahčuje komunikáciu z bezpečnostného a bezpečnostného systému prostredníctvom siete GSM a je optimálny, ak nemáte v nehnuteľnosti pevnú telefónnu linku. Nakoniec si môžete vybrať modul domácej automatizácie X-10. Vyžaduje sa to, ak chcete zapnúť osvetlenie a vybavenie, keď prídete domov alebo ak je spustený alarm, napríklad.

Distribúcia – Tento produkt má byť distribuovaný výlučne špeciálne vyškolenými preferovanými partnermi spoločnosti Marmitek. Ak máte záujem o proguard800, prejdite na stránku www.marmitek.com, kde nájdete zhrnutie rôznych predajných miest.

Funkčnosť

Inteligentná kombinácia bezdrôtovej bezpečnosti a bezpečnosti a automatizácie domácnosti X-10.

Plne bezdrôtové a maximálne seriózne vďaka technológii 868 MHz Securicode ™.

Široký okruh; Vhodný pre väčšie domy so samostatnými garážami, štúdiami alebo záhradnými domami.

Prevencia vlámania prostredníctvom náhodného prepínania napríklad osvetľovacieho a zvukového inštalačného systému.

Môže sa nahlásiť na monitorovaciu stanicu alebo ju môže naprogramovať pomocou vášho mobilného čísla, aby ste mohli zostať aktuálny. “

www.marmitek.com: oveľa viac článkov o bezpečnosti a bezpečnosti

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka