Uncategorized

Autohomerewards: Aukey Power Bank 20 000 mAh USB batéria (darček + kód diskontnej sadzby)

Ľudia v Aukey nás kontaktovali s fantastickou ponukou pre automatizovaných čitateľov domu. Poskytli nám 5 zo svojich nových 20 000 mAh USB batérií na prezradenie, plus kód diskontnej sadzby, aby všetci ostatní mohli chytiť jednu za iba 13,99 GBP za poskytnutú obmedzenú dobu.

Power banka Aukey PB-N36 sa môže nabíjať pomocou blesku lanovky alebo micro USB kábel, takže je to najlepšie od jednotlivcov iOS alebo Android. Naladená na podporu zdravšej funkcie batérie, ako aj rýchlejšie rýchlosti nabíjania USB, inteligentne upravuje výkon výkonu tak, aby zodpovedal špeciálnym nabíjajúcim potrebám všetkých vašich zariadení napájaných USB. S až 2,4a oddaného adaptívneho výstupu na port USB, vaše gadgety získajú najbezpečnejšiu maximálnu rýchlosť dobíjania. Pokročilé obvody, ako aj vyvinuté v zárukách, zabezpečujú vaše gadgety pred extrémnym prúdom, prehriatím, ako aj nad nabíjaním.

Udržujte svoje gadgety účtované na výstave pre dvojité nabíjacie porty USB. Vybavený vstavanou baterkou, ako aj indikátorom batérie LED. Vytvorené na prácu so všetkými prominentnými gadgetmi poháňanými USB z telefónov smartfónov, tabliet, fotografického výstroja, reproduktorov Bluetooth, slúchadiel, ako aj ďalšie. Nech už máte akékoľvek vybavenie na USB, máme vás zakryté. Všetky výrobky Aukey sú podporované 24 -mesačnou zárukou na výrobky.

Zľavový kód

Ak chcete využiť zľavu, jednoducho si kúpite tento odkaz do 2. apríla 2017, ako aj potom použite tento kód pri pokladni – 8oidJvlk – na zbavenie 11 GBP z batérie (13,99 GBP po použití kupónu).

#
Náhľad
Produkt
Hodnotenie
cena

1
Anker Power Bank, PowerCore Dôležitá prenosná nabíjačka 20000 s inováciou PowerIQ, ako aj USB-C …
46 505 recenzií
37,99 GBP
dostať sa na Amazon

2
PowerCore 13000 Power Bank – Compact 13000 mAh 2 -port Ultra prenosná nabíjačka s telefónom s PowerIQ …
8 764 recenzií
32,99 GBP
dostať sa na Amazon

3
HRTOJ Power Bank 26800MAH, prenosná nabíjačka 【4 USB Výstupné nabíjanie】 100% -0% LED obrazovky …
265 recenzií
16,95 GBP
dostať sa na Amazon

Súťaž

Ak chcete vyhrať jednu z 5 jednotiek, ktoré poskytujeme preč rovnako ako automatizovaná stránka domácej Facebooku, potom komentujte toto publikovanie, aby sme vás mohli vidieť.

Musíte celkovo oba kroky v nákupe zadať. Súťaž je k dispozícii každému jednotlivcovi s poštovou adresou vo Veľkej Británii, ako aj o polnoci 1. apríla 2017. Skontrolujte úplné T&C práve tu, ako aj veľa šťastia!

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka

Posledná aktualizácia na 2021-10-04 / pridružené odkazy / obrázky od Amazon ProAPI marketingu potrubia