Uncategorized

Obchodovanie s typickými nočnými stolíkmi

Všeobecne sú k dispozícii nočné stolíky v relatívne základných veľkostiach, takže často vidíme spálne s príliš malými nočný stolík vedľa väčšej postele. Ak máte vedľa nej malý nočný stolík s vynikajúcimi ponukami prázdnej oblasti, premýšľajte o väčšom kuse nábytku namiesto nočného stolíka. Pri výbere nového nábytku si samozrejme uchovajte proporcie, ako aj veľkosť priestoru.

Ak máte oblasť na vypnutie nočného stolíka na niečo väčšie, ako aj požiadavku na maximalizáciu úložiska, vyskúšajte komodu. Ďalšími fantastickými možnosťami sú stôl konzoly, skladací stôl alebo márnosť. Väčšia plocha povrchu je perfektnou oblasťou na ukladanie ďalších kníh, škatúľ a dekoratívnych predmetov, plus ponúka praktické výhody skladujúceho stola alebo márnosti. Pokúste sa využiť podnos na koralové výrobky spolu.

Nezabudnite, že nepodporujete porovnávacie a matné nočné stolíky v spálni, ako aj je oveľa fascinujúce, ak ide o rôzne veľkosti a majú rôzne funkcie-napríklad uzavreté vs. otvorené úložisko.

Ak máte iba plochu pre jeden malý nočný stolík, môžete ho stále prepnúť za niečo zaujímavejšie: vyskúšajte osmanského s podnosom na vrchu, stohom kufrov alebo kníh, rustikálnej stoličky alebo dokonca malej stoličky, ak nie. Požiadavka Dodatočné úložisko. Ak potrebujete ukladanie požiadaviek, presne čo košík pod leklenou stoličkou? Možnosti sú nekonečné! Buďte inovatívni a verte mimo nočného stolíka.