Home & Living

SMA Sunny House Manager maximalizuje sebapoškodzovanie majiteľov solárnych fotovoltačiek

Export nevyužitej energie vytvorenej na domácich solárnych PV systémoch je zlý nápad. Súčasná sadzba v našej oblasti je iba okolo 0,03 GBP za kWh a niektoré krajiny úplne eliminujú vývozné tarify, úplne,

Je oveľa lepšie, ako využiť každú uncu vášho domu, ktorý vyrobil energiu sami, ako aj dobre pochopený nemecký výrobca SMA má systém, ktorý vám to pomôže automaticky. Pýtali sme sa niekoľko obáv o ich systém …

Zdá sa, že manažér SMA Sunny House je vytvorený s cieľom maximalizovať sebakontrolu pre domy so solárnymi PV. Môžete mi vysvetliť normálny scenár?

Manažér SMA Sunny House je nainštalovaný v domácom dome, keď ľudia chceli využívať svoju samohospodársku PV energiu najkonomómnejším a najinteligentnejším spôsobom. Sunny House Manager premieta všetky energetické toky v domácnosti, okamžite určuje perspektívne úspory nákladov a zvyšuje využitie solárnej energie. Zostavuje to a kombinuje informácie z PV systému, ako aj údaje o spotrebe energie v domácnosti. Sunny House Manager, ktorý je spojený s hlavnými domácimi spotrebičmi, optimalizuje tok energie medzi všetkými príslušnými tonami, ako aj s ponúkanou slnečnou energiou.

Vyžadujete ukladanie batérie, ako aj nový menič na využitie House Manager?

Nie, manažér Sunny House sa môže tiež využiť bez ukladania batérie, ako aj v existujúcich PV systémoch s meničmi SMA.

Môže systém využívať vonkajšie údaje, ako sú predpovede podmienok poveternostných podmienok na citovanie generovania dní a naplánovať dopredu?

Áno, manažér slnečného domu využíva špeciálne optimalizovaný algoritmus prognózy PV prognózy vrátane predpovedí podmienok poveternostných podmienok z webu na to.

Domáci manažér dokážu spravovať špeciálne spotrebiče, ako napríklad zariadenia z Miele @ Home. Existuje aj metóda na správu starších „nemých“ spotrebičov?

Áno, staršie spotrebiče sa dajú spravovať pomocou rádiových zásuviek SMA, ktoré sa dajú kúpiť v sade so slnečným manažérom.

Aké komunikačné techniky využíva House Manager na interakciu s gadgetmi v domácnosti?

Systém môže využívať rádio kontrolované zásuvky Ethernet / Plug

Ako veľa gadgetov / obvodov môže HM obrazovky spravovať, ako aj informácie, ktoré sú ponúkané online?

Využívanie energie je možné monitorovať až na 23 gadgetoch s aktívnou správou až do 12 rokov. Informácie sú ponúkané na internete v našich slnečných / slnečných lokalitách na internetových portáloch.

Robí systém autonómne rozhodnutia alebo je naprogramovaný vlastníkom domu?

Potom, čo majiteľ domu nastavil parametre na svoje preferencie, napr. Aký čas potrebuje dokončenie umývačky riadu alebo programu umývacieho výrobcu, systém funguje samostatne a vyberie vhodný čas začiatku na spotrebu energie optimalizovanej nákladom.

Môže byť manažér domu celý systém automatizácie domu alebo je to doplnok k jednému?

V kontexte múdreho domu sa SMA zameriava na efektívnosť energie s automatizovaným zariadením, ako aj na kontrolu skladovania. Okrem toho celý systém automatizácie domu zvyčajne tiež obsahuje vzdialenú správu spotrebičov, ako aj bezpečnostné/zdravotné aplikácie. Systém SMA môže byť integrovaný s ostatnými systémami Wise House. Naša politika otvoreného rozhrania podporuje úplnú integráciu do podrobných dashboardov Wise House System Dashboards.

Môže byť manažéra domu vybavený majiteľom domu alebo je potrebné, aby bol profesionálne nainštalovaný?

Navrhujeme inštaláciu vyškoleným inštalátorom. Pri príslušnom nastavení systému je prevádzka systému stabilná a poskytuje veľké úspory nákladov na náklady na náklady prostredníctvom automatickej správy zariadení, ako aj úložných systémov.

Thanks for speaking to us. Whats the very best place to discover out a lot more about house Manager?

Thanks, you can discover all information, downloads, etc. on the Sunny house manager Website.

www.sma.de  :  Solar energy Monitor

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka