Home & Living

Mod Counter Stools

, ktorý sa snaží nájsť najlepšiu stoličku, ktorá sa vytiahne pod kuchynským ostrovom, môže byť výzvou. Som to len ja, alebo sa zdá, že je ťažké prísť? V blízkej budúcnosti budem na trhu na trhu, keď je naša kuchyňa Reno dokončená, takže som sledoval oči. Tu je niekoľko, ktoré doteraz upútali moju pozornosť:

Milujem čisté, základné línie pultových stoličiek Klisos West Elm. Sú dosť vážne, čo naznačuje, že moje deti sa na ne príliš nedotýkajú. Sú k dispozícii aj v červenej rúžu, čo by bolo celkom v pohode, ak by ste to mohli pracovať do svojej farebnej schémy!

Tiež milujem stoličky Tolix Marais, dostupné prostredníctvom dizajnu na dosah. Perforovaný kovový materiál prispieva k priemyselnému pocitu. S bielym alebo Gunmetal Grey by sa dalo ľahko žiť. A tento tiež prichádza v pútavej farbe – slivka.

K dispozícii aj prostredníctvom dizajnu na dosah sú stoličky traktorov. Verzia orechov je krásna. Už som sedel na jednej z týchto stoličiek a sú neuveriteľne pohodlné. Zdá sa, že vzhľadom na prírodné variácie dreva nie sú dve stoličky úplne rovnaké. Použité drevo je tiež udržateľné a lokálne zozbierané.

Keby bol môj rozpočet väčší, rozhodol by som sa pre týchto hlupákov. Z BDDW sú štvorcové hosťujúce stoličky k dispozícii v Hollace Cluny a sú také pekné. Tmavé kožené sedadlá a chrbty s tmavým pokusom budú s časom krásne starnúť. Klasika určite.

Sledujte aj Cameron MacNeil v online televízii, aby ste si vyzdvihli barovú stoličku!

Kredity fotografie: 1. Stools Klisos, West Elm2. TOLIX Marais Counter Stools, dizajn v dosah3. Traktorové stolice, dizajn v dosah4. Štvorcové hosťujúce stoličky, bddw