Home & Living

Čo znamená iPhone3 pre domácu automatizáciu

mnohým ľuďom, včerajšie oznámenie od spoločnosti Apple bude znamenať, že Cut & Paste, MMS a Turn Tor Out GPS sa konečne dostanú do iPhone. Prichádza príliš veľa ďalších vylepšení (posielajte textovú správu ktokoľvek?), Ale možno najzaujímavejšie veci ukazuje na ešte väčšiu úlohu pre iPhone a iPod Touch v inteligentnom dome.

Spoločnosť Apple zaviedla viac ako 1 000 nových rozhraní API v najnovších iPhone SDK (beta k dispozícii na stiahnutie teraz pre existujúce devs). Vývojári budú mať prvýkrát prístup k množstvu nových aktív. Patria sem Mapy Google, knižnica iTunes a pripojenia typu peer-to-peer. Väčšina poznámok je „externý rámec príslušenstva“, ktorý podporuje komunikáciu prostredníctvom Bluetooth a konektora doku, čím otvára úplne nový svet príležitostí.

Okrem toho budú upozornenia Push (predtým sľúbené pre september08) konečne k dispozícii, keď sa OS posiela tento rok v lete, ako aj schopnosť streamovať zvuk a video.

Nie je ťažké si predstaviť systémy pomocou týchto hovorov, ktoré by mohli zohrávať podstatnú úlohu v domácej automatizácii. Vaša poloha, plus Bluetooth Comms, plus wifi, plus dotykové obrazovky, plus push, všetky pridávajú až jednu sakra „švajčiarskeho armádneho noža“ platformy.

Nie je to však všetko dobré správy. Aj keď sa blíži upozornenie Push, stále nemáte povolené spúšťať aplikácie tretej strany v pozadí. Aplikácie môžete spúšťať na pozadí na zariadení na väznici a hoci má vplyv na výdrž batérie, myslíme si, že používateľovi by sa malo umožniť rozhodnutie o tom, či ich spustiť.

Tu je pekné video z aplikácie pre telefón s Androidom, ktorá dokáže spravovať profil vášho zariadenia na základe vašej polohy – a to je dobrý príklad toho, čo stále nebude možné na iPhone, jednoducho preto .

Celkovo však V3.0 je významnou aktualizáciou a viac, ako sme očakávali. Možno, že hardvér tretej generácie, ktorý musí prísť aj toto leto, bude mať výdrž batérie, RAM a CPU na splnenie správnych úloh na pozadí uspokojivo.

iPhone v inteligentnom dome

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka