Home & Living

Domáce centrum Fibaro 2-Ovládač domácej automatizácie Z-Wave

Ak to myslíte vážne o automatizácii domácnosti, pravdepodobne budete chcieť v centre vášho systému výkonný ovládač.

[UPDATE] Prečítajte si našu úplnú recenziu domáceho centra Fibaro 2 tu. Poľský špecialista Smart Home, Fibaro spustil práve takéto zariadenie, a nový „Home Center 2“ je pekný hliníkový odetový systém Z-Wave, ktorý tvorcovia tvrdia, že „predefinuje domácu automatizáciu založenú na Z-Wave a predstavuje skutočnú domácu inteligenciu“.

Po niekoľkých rokoch výskumu a vývoja spoločnosť Fibaro minulý rok uviedla na trh celý rad inovatívnych mikro-modulov Z-Wave a teraz sledovali tento ovládač. Sľubuje sa rýchle a ľahké nastavenie a do škatule je zabudovaná šikovná rutina zálohovania, ktorá udržuje kópiu vášho rozvrhu na USB palicu.

Fibaro sľubuje efektívny systém, ale tiež zdôrazňuje, že atóm 1,6 GHz, ktorý poháňa domáce centrum 2, znamená, že je „oveľa, oveľa rýchlejší“ ako ktorákoľvek iná brána Z-Wave, ktorá je v súčasnosti k dispozícii.

Krabica je naprogramovaná a ovládaná prostredníctvom webového prehliadača a používateľské rozhranie vyzerá veľmi pôsobivo. Predchádzajúce generácie domácich ovládačov automatizácie riedke textové rozhrania boli nahradené niečím oveľa viac 21. storočiam. To je to, čo ľudia očakávajú, že uvidia vo veku iPadu, a ak užívateľ prežíva sľub, že snímky obrazoviek by malo byť radosťou používať.

Radič pridá novú funkciu „prepojených zariadení“, čo vám umožní, aby sa ako jedno virtuálne zariadenie objavilo niekoľko modulov. Možno všetky vaše radiátory na prízemí alebo kombinácia svetiel a senzorov atď.

Domáce centrum 2 ponúka aj funkciu geografie, ktorá dokáže sledovať a lokalizovať členov rodiny (otcovia dospievajúcich dcér sa radujú). Komplexné makrá sa dajú ľahko zostaviť pomocou systémového grafického „scénického rozhrania“ bez toho, aby som bol v dohľade kódu.

Mimoriadne efektívna hardvérová architektúra = najrýchlejšie zariadenie typu vo svete,

Ultra nízka spotreba energie,

Vzdialený prístup cez webovú stránku alebo mobilný telefón,

Jednoduché, užívateľsky prívetivé rozhranie,

Rýchla a jednoduchá konfigurácia,

Lokalizácia Geo – Sledovanie členov rodiny,

Oznámenie SMS,

Práva zvládnuteľných používateľov,

Združenia rôznych zariadení,

Scény kondicionovania v závislosti od počasia alebo iných premenných definovaných používateľom,

Advanced Recovery System,

Zálohovanie systému sa vždy ukladá na pripevnenej jednotke pero, skrytá v puzdre,

História udalostí.

Akonáhle sa dostaneme do jednej z prvých jednotiek do krajiny, preskúmame domáce centrum 2. K dispozícii v najbližších niekoľkých týždňoch, môžete si predobjednať domáce centrum 2, ktoré je teraz cena približne 500 GBP.

K dispozícii od Amazonu

84 recenzií

Fibaro FGHC2 EU Center 2 Z-Wave Hub, Systém riadenia domácnosti
Domáce centrum Fibaro 2 je mozog a stavia všetku inštaláciu vášho domu. Celý systém je založený na technológii Z-Wave. Jeho technické vlastnosti sa kombinujú, aby sa táto domáca automatizácia stala skutočným počítačom pripraveným na zjednodušenie vášho života každý deň.
Pomocou užívateľsky prívetivého konfiguračného rozhrania Home Center 2 môžete vytvoriť pokročilé, vopred definované scény.
Domáce centrum 2 poskytuje používateľom schopnosť písať skripty v Lua, čo rozširuje funkčnosť systému.

425,26 GBP

kúpiť na Amazone

www.fibaro.com

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka

Posledná aktualizácia na 2021-10-04 / pridružené odkazy / obrázky z Amazon Product API API