Home & Living

Vonku Larchmont Home Donald Robertson sa vo vnútri Donalda Robertsona z newyorského domova

zdieľa so svojou manželkou, dekoratorkou Kim Giesskeho, piatimi deťmi a dvoma energetickými psami. Ale otvorte predné dvere a rozmarný štýl Toronta domorodého je zrejmý v celom dome: Siluety obchodného nábytku a luxusné materiály sa oživujú jasnou farbou, vintage nálezmi a príťažlivým umením, mnohé z nich vlastné.

Donald je kreatívnym riaditeľom spoločnosti Estée Lauder (dohliada na špeciálne projekty pre značky ako Smashbox a Bobbi Brown), ako aj umelecký sociálny mediálny pocit s viac ako 188 000 sledovateľmi na Instagrame, vrátane oddanej skupiny celebrít a petrov štýlov. Pozrite sa vo vnútri jeho holandského koloniálneho domu s rozlohou 5 000 štvorcových stôp, ktorý siaha až do začiatku 20. storočia, a obratne prechádza hranicou medzi dospelým a zdobením priateľským k deťom.

Crisp White Clapboard, čierne uzávery a symetrická fasáda dávajú Donaldovi a Kimovým storočným holandským koloniálom klasický pocit, zatiaľ čo konkrétne kvetináče a neúmyselné terénne úpravy sú súčasnými dotykmi.

Veľká rodina vyžaduje veľký nábytok. „Táto pohovka je obrovská – je to ako loď uprostred miestnosti – takže je pre nás ideálna, pretože dokážeme všetci hromadiť všetkých,“ hovorí Donald. Našiel to na podlahe v New Yorku, zbavený všetkých vankúšov a označený na predaj. “Nikto dom v meste nie je dosť veľký na pohovku túto veľkosť, takže sme ju nechali odoslať na predmestie,” hovorí. Pár pridal výber vankúšov a kožušiny, aby ho obliekol – a chránil ho pred rodinnými domácimi miláčikmi. „Verte tomu alebo nie, kožušina sa naozaj nemôže zafarbiť. Naše bahnité psy tu skočili a stále to nezničili, “hovorí.

Jeden z Donaldových obrazov vytvára bod záujmu v obývacej izbe zabalenej na trávu.

Kus Ann Carringtonovej, jedného z obľúbených umelcov Donalda a Kim, má hrdosť na miesto nad starým jedálenským stolom svojich starých rodičov. Donald mal stôl odoslaný z Toronta, odstránil listy a namaľoval ho biele, aby sa zmestil so zvyškom dekoru.

Donald a Kim’s Child Teddy visí na kuchynskom ostrove so svojím priateľom Aubrey. Bolo nevyhnutné mať veľký, jasný priestor, kde sa deti mohli zhromažďovať, hovorí Donald. Z tohto dôvodu ich renovácia zahŕňala vytvorenie kúta pre kachle na maximalizáciu použiteľnej podlahovej plochy. Je ťažké dostať sedemročnú rodinu, ktorá sa posadí na večeru súčasne, ale keď ju zvládnu, pri rozšírenom stole Parsons je dostatok priestoru, zakúpený za 10 dolárov na predaji dvora.

V ľahkej a vzdušnej jedálni umožňuje nadrozmerný drevený stôl Donald, Kim a ich päť detí pohodlne najesť, s priestorom pre hostí. “Je to veľmi užitočný stôl, ale úprimne povedané, kúpili sme si ho, pretože sa nazýva Larchmont a žijeme v Larchmonte,” vtipkuje Donald. Vytvoril halu „tapety“ z Gafferovej pásky – obľúbený kreatívny nástroj teraz najlepšie.

Sunroom žije až do svojho mena: je jasný a veselý s množstvom pohodlného sedenia vhodného na leňošenie. Vrstvy Chintza dávajú miestnosti formálny a ženský pocit, zatiaľ čo pekné pruhované kreslá sú krásnou infúziou zchladeného elegantného štýlu. Apple Green tapeta a nervózny koberec leoparda dodávajú jeden-dva údery pôvabu.

Umelec Donald Robertson so svojím dieťaťom Henrym – alebo Charlie. “Nepamätám sa, ktoré dvojča mám, ale sú rovnaké, takže aký je to rozdiel?” Žartuje.

FamMladší členovia Ily hrajú videohry a ping-pong v priestrannom suteréne, ktorý funguje aj ako Donaldovo umelecké štúdio. Pracuje pri stole otočeného nohy prakticky každé ráno, často začínajúc už o 4. hodine, a potom sa odložil do svojej kancelárie v Midtown Manhattan. Jeho ranné výtvory zvyčajne končia na Instagrame skôr, ako opustí dom.

Vzúraná hromada syntetických batožín Louis Vuitton vystavená na záhradnej urne je súčasťou prebiehajúcej meditácie o hodnote odpadu. Každý kus je škatuľka, fľaša alebo taška vyzdvihnutá z recyklačného koša rodiny a ručne maľovaná podpisom LV tlače. „Bolo to zaujímavé, pretože sa skutočne zameriavate na to, koľko skutočne vyhodíte každý deň,“ hovorí Donald. V najvyššej zmene odpadu na poklady bola táto inštalácia zahrnutá do okna v obchodnom dome Bergdorf Goodman v New Yorku začiatkom tohto leta.

Umelecké dielo v suteréne je v neustálej rotácii v závislosti od toho, na čom Donald pracuje. Tu sú to pruhy pásky Red Gaffer na plastovom maliarskom kvapke, stoličku pokrytá horúcim ružovým gafferovým páskou a zarámovanou paletou farby – rám je vyrobený z recyklovaných škatúľ a lepidla zlata. „Je to náhodné umenie a niekedy sa mi páčia lepšie ako obrazy,“ hovorí Donald.