Home & Living

Nový ovládač spoločnosti Intrinsic prináša Control IP do spoločnosti Apple TV

Intrinsic Group zaviedol novú radu modulov ovládačov Apple TV Apple TV, čo umožňuje úplnú integráciu a pohodlný prístup k zážitkom spoločnosti Apple TV bohatý na funkcie.

„Apple TV je neuveriteľne populárny, ale neustále sa vyvíjajúci hráč médií, ktorý sa nachádza v drvivej väčšine projektov domácich technológií,“ hovorí Will Hopkins, generálny riaditeľ spoločnosti Intrinsic Group. „Metodika štandardnej kontroly je prostredníctvom IR. Zatiaľ čo to funguje, má svoje obmedzenia, pretože neponúka žiadny spôsob, ako získať prístup k renomovanej a intuitívnej sady funkcií produktu. Tiež je bežné, že IR púčik odpadne alebo pre deflektor skĺzne, čo vedie k strate majiteľa domu a žiariacich signálov IR súčasne na viacero jednotiek. Náš nový vnútorný pripojený rozsah modulov vodičov spĺňa jasnú a okamžitú potrebu trhu, čo inštalatérom umožňuje dodávať oveľa lepší, spoľahlivejší a nákladovo efektívnejší prístup bez IR k ovládaniu Apple TV v domácnosti. “

Rad ovládača Apple TV poskytuje obojsmerné ovládanie IP zariadení Apple TV. Poskytuje úplný prístup k metadátam, vrátane umeleckých diel albumu, teraz hrania mena, aktuálnej pozície a trvania, ako aj ponúka majiteľom domov možnosť navigovať na konkrétnu pozíciu ťahaním na posúvač a skokom do požadovaného bodu. Na kompatibilných platformách je možné túto funkciu ľahko prepojiť s hlasovým ovládaním pre viac pohodlia.

Spoločnosť Intrinsic ponúka ovládače Apple TV pre Elan, Crestron a Crestron Studio. Moduly Control4, RTI a URC sa v súčasnosti vyvíjajú a budú čoskoro k dispozícii. Vodiči majú licenciu skôr na inštaláciu ako na základe zariadenia za 75 GBP, takže ľubovoľný počet televízorov Apple sa môže integrovať do jedného projektu za iba jednu cenu. Pred inštaláciou sú k dispozícii bezplatné kópie pre predajcov, ktorí sa môžu používať vo svojich vlastných domovoch alebo v demo systémoch.

#
Náhľad
Produkt
Hodnotenie
cena

1

2021 Apple TV HD (32 GB)

175 recenzií

139,00 GBP

kúpiť na Amazone

2

2021 Apple TV 4K (64 GB)

244 recenzií

189,00 GBP

kúpiť na Amazone

3

2021 Apple TV 4K (32 GB)

396 recenzií

169,00 GBP

kúpiť na Amazone

Viac informácií o radu modulov spoločnosti Apple TV spoločnosti nájdete na www.intrinsicgrouplimited.com

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest3
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka

Posledná aktualizácia na 2021-10-04 / pridružené odkazy / obrázky z Amazon Product API API