Home & Living

VIDEO: ZIPATA VYDÁVAJTE ZIPATION WALL Inštalácia Wise House Controller

Zipato odhalila svoj nový ovládač automatizácie inštalácie nástenných halov pred CES 2016.

Vyzerá ako Kylo Ren of the Wise House World, systém poháňaný systémom Android (Lollipop V5) integruje 8 ″ dotykový displej (800 x 1280), 6 programovateľných scénických tlačidiel okrem senzorov pre zvuk, svetlo, vlhkosť, teplotu, tiež pohyb, pohyb, teplo ako šok. Okrem toho je k dispozícii palubný dvojitý suchý výstup (230VAC, 1A), suchý vstup (12-24VDC), senzor vonkajšej teploty (1-drôtený DS18B20), 2MP videokamera, muti-zvukový alarmový siréna, slot karty SD, reproduktor ako reproduktor ako reproduktor ako reproduktor rovnako ako mikrofón. Phew.

ZIPTALE je prielomový systém v type jedného zariadenia. Môže sa rýchlo namontovať na ľubovoľný typ steny v akomkoľvek type domu. ZIPATLE, Vďaka veľkému počtu vstavaných senzorov, ako aj hardvérových modulov, nahradí početné gadgety v domácnosti, ako je bezpečnostný systém, termostat, ovládač automatizácie, IP fotoaparát, alarmový siréna alebo interkom, ako aj všetky dohromady v jednom, múdry Rovnako ako krásne zariadenie.

Systém na stenu (205 mm x 205 mm x 5 mm) je poháňaný štvorjadrou 1,6 GHz ARM Cortex-A9 s 1024 MB RAM a 8192 MB úložného priestoru Flash, ako aj podpory Wi-Fi (802.11 b/g/n), Ethernet Over USB, Bluetooth 4.0, Philips Hue, Sonos, Nest, Z-Wave+ 500 Series a Zigbee HA.

Zipato Zipatile sa náklady vydajú okolo 300 EUR.

ZIPATO.com: Viac príspevkov ZIPATO

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest1
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka