Home & Living

Príbeh známky: Presne, ako bol môj obrázok Flickr, ktorý využil Royal Mail pre novú pečiatku 1. triedy

Dúfam, že vám odpustíte, zatiaľ čo rozprávam príbeh, ktorý nesúvisí s domom.

Kontakt

Tento príbeh sa začal správou, ktorú som objavil v mojom priečinku SPAM Posledné letné letné otázky týkajúce sa obrázka, ktorý som zverejnil na svojom účte Flickr.

Najprv som veril, že to bol len váš rutinný pokus o phishing, avšak trochu prieskumu spoločnosti Google a LinkedIn ma presvedčil, že to bolo skutočne z Royal Mail.

Po nejakom chrbte, ako aj ďalej, bolo odstránené z tohto predbežného kontaktu s ním v júli 2016, že moja fotografia bola iba jednou z mnohých na užšom zozname, o ktorom sa uvažuje o novej sade známok. Vysvetlilo sa, že existujú aj ďalšie prekážky, ktoré by sme sa dostali, skôr, ako by som zistil, či by sa skutočne využilo alebo nie.

Zelené svetlo

Po niekoľkých mesiacoch, keď som minulý november v novembri v Royal Mail, nakoniec som počul od krásnej ženy v Royal Mail. Povedala mi, že vyskúšali množstvo rôznych záberov, ale stále sa vracali k mojej. Overila, že môj obrázok bol vybraný s posledným krokom, keď videli známky, ktoré boli odobraté kráľovnej na konečné schválenie.

Obrázok, ktorý takmer nebol

Ale nikdy sa to nestalo, nie práve od tej doby, čo by sa táto predbežná správa mohla v priečinku spamu tak rýchlo vynechať, avšak, pretože som takmer nepredložil túto fotografiu.

Bol to slnečný večer už v júli 2013, ako to jasne pamätám. Dokončili sme nádhernú prechádzku z Portballlintrae, cez Runkerry Beach, ako aj pozdĺž útesov do hrádze Giants.

V roku 2013 som zabalil svoj kánon EOS 60D a nepochybne dráždil moju oveľa lepšiu polovicu aj ako druhý pár s nami a zastavil som tak často, aby som fotografoval nádherný výhľad. Ak ste nikdy neboli v Severnom Írsku, je čas, aby ste išli na toto fantastické kúsky, najmä na severné pobrežie so svojím webom svetového dedičstva UNESCO, ako aj s mnohými miestami Game of Thrones.

Keď sme sa obrátili do vnútrozemia a prešli sme do centra návštevníkov smerujúceho domov, pozeral som sa späť a myslel som si, že budova National Trust vyzerala úžasne na večernom slnečnom svetle so symetrickými čiarami a dlhými tieňmi proti odstráneniu oblohy. Diskutoval som o tom, či obťažovať všetkých, keď znova, alebo len chodí ďalej.

Nakoniec som sa ospravedlnil, ako aj bežal som späť, ako aj fotografiu. Teší ma, že som to urobil

Súprava známok

Sada 10 známok oslavuje dokonalosť v súčasnom dizajne a inžinierstve vo Veľkej Británii. Známky budú v predaji 12 mesiacov.

Takže som musel zahrnúť svoje potešenie už viac ako rok, nie som si istý, či by som tomu mohol uveriť až do dňa, keď bola pečiatka v mojej ruke.

A ten deň je dnes. Vďaka Royal Mail!

Môj Instagram: My Flickr: My 500px: Royalmail.com: Obrie’s Causeway

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka