Uncategorized

Loxone odhaľuje Nano Io Air Plus Touch pre Nano

, ľudia v Loxone vám priniesli oveľa viac retro-outbliteľnú dobrotu v tvare dvoch nových bezdrôtových produktov pre váš systém automatizácie domácnosti.

„Nano IO Air“ je bezdrôtový relé 90 GBP a I/O modul, ktorý obsahuje dve relé 5A plus šesť integrovaných digitálnych vstupov.

Poskytujú veľa príležitostí na integráciu prepínačov, kontaktov dverí, detektorov vody a ďalších 24 V digitálnych senzorov vo vašej domácnosti.

Loxone tvrdí, že jednotka je obzvlášť vhodná na dodatočné vybavenie automatizácie osvetlenia, pretože nie je potrebné prenasledovať steny. S rozmermi 53 x 53 x 31 mm by sa IO Nano Air IO zmestil do mnohých štandardných zadných boxov.

Jeho spoločníkom je loxón „Touch for Nano“, doplnkový prepínač pre Nano IO Air. Tento kapacitný dotykový prepínač 36 GBP má päť adresovateľných oblastí na spustenie všetkých aspektov vášho inteligentného domáceho systému.

Rovnako ako v prípade verzie Loxone Touch Air, prepínač obsahuje voliteľnú funkciu zvukovej kliknutia na spätnú väzbu, aby ste ubezpečili používateľov, že ich dotyk bol zaregistrovaný.

Obe zariadenia spolupracujú s Air Technology Loxone na 868 MHz (SRD Band Europe), 915 MHz (región ISM Band Region 2). Loxone naďalej rozširuje svoj podrobný a schopný inteligentný domáci systém.

Loxone Nano IO: Loxone Touch for Nano: Loxone UK Prípadová štúdia

Chcieť viac? – Sledujte nás na Twitteri, ako sme my na Facebooku, alebo sa prihláste na odber nášho informačného kanála RSS. Môžete dokonca dostať tieto spravodajské príbehy doručené prostredníctvom e -mailu, priamo do svojej doručenej pošty každý deň.

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka