Uncategorized

Popp Hub je Raspberry Pi založený na Z-Wise Wise House Gateway

Popp vydala novú bránu Wise House, ktorá vám umožňuje ovládať váš dom z vášho smartfónu alebo tabletu prostredníctvom sprievodných bezplatných iOS, ako aj aplikácií pre Android.

Brána je založená na Raspberry Pi a nakonfigurovaná s webovým prehliadačom prostredníctvom svojho ethernetového portu. Spravuje až 230 modulov z vĺn, okrem sieťových kamier, ako aj iných gadgetov založených na IP prostredníctvom doplnkov.

OS beží z vnútornej karty SD, ako aj zo 4 palubných portov USB je možné použiť na ďalšie skladovacie alebo ďalšie brány, ako aj rozhrania, ako je Enocean alebo WiFi Stick. Port 3,5 mm môže dodať zvukové komentáre s nainštalovaným voliteľným hlasovým modulom.

Popp uvádza Raspberry Pi, ktoré sú opory, z neho robí neuveriteľne stabilné zariadenie…

Rozbočovač je založený na malých počítačových malinových pi. Preto predstavuje obzvlášť stabilnú a flexibilnú možnosť spravovania pre múdre domové siete. Vďaka integrovanej databáze gadgetov, ako aj krok za krokom pokyny, ktorýkoľvek typ nového gadgetu Wise House môže byť prepojený rýchlo aj ľahko.

Popp-Hub je založený na middlewware Z-Way, úplne prvému Z-Wave Plus Licencované Z-Wave Controller. To naznačuje, že produkt je mimoriadne vyspelý od prvého dňa a môže sa využívať so všetkými aplikáciami a funkciami pochádzajúcimi od veľkého dizajnéra Z-Way, ako aj od individuálneho susedstva vrátane DIY Product Razberry.

CPU: 900 MHz Quad Core Cortex A7

Pamäť: 1 GB

8 GB Flash Storage (SD karta)

Z-Wave: Sigma Styles SM5202

Plne Z-Wave Plus licencovaný statický radič

Podpora pre 48 príkazových tried

Vylepšená bezpečnosť

Rozmery: 89x71x25mm

Popp Hub podporuje nový Z-Wave Plus Basic a teraz sa ponúka za približne 130 GBP.

Popp.eu: Viac produktov Z-Wise Wise House

Chcieť viac? – Sledujte nás na Twitteri, ako sme my na Facebooku, alebo sa zaregistrujte do nášho informačného kanála RSS. Tieto spravodajské príbehy môžete dokonca vydať prostredníctvom e -mailu, priamo do vašej doručenej pošty každý deň.

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka