Uncategorized

Spoločnosť Samsung Smartthings Hub V2.0, ktorá je teraz k dispozícii vo Veľkej Británii

, vzhľadom na to, že spoločnosť Samsung získala Smartthings v USA, dali si moc svojho marketingového výrobcu za značkou domácej automatizácie. Teraz s najnovšou verziou rozbočovača, ktorý sa venujú ďalším krajinám vrátane Veľkej Británie.

Hub Smartthings je srdcom vášho inteligentného domu. Bezdrôtové pripojenie so stovkami kompatibilných inteligentných zariadení, ktoré vám umožňujú monitorovať, ovládať a bezpečne svoj domov z kameňa.

Okrem rozsahu zariadení SmartThings môže Hub ovládať súpravu od iných výrobcov vrátane Aeon, Honeywell, Lifx, Philips a Yale.

Popri našej vlastnej rodine bezdrôtových senzorov Smartthings môžete tiež ovládať stovky pripojených zariadení od iných značiek prostredníctvom centra a aplikácie SmartThings-všetko ľahko prezerané prostredníctvom neustále sa rozvíjajúceho zoznamu kompatibilných produktov našej aplikácie.

Táto najaktuálnejšia verzia centra je vytvorená tak, aby získala to najlepšie zo svojej cloudovej služby, zatiaľ čo teraz vedie veľa logických rozhodnutí miestnych, kde to dáva oveľa väčší zmysel pre nižšiu latenciu.

Existujú aplikácie pre Android, iOS a Windows Phone.

Smartthing Hub je teraz k dispozícii za 99 GBP a spoločnosť Samsung predáva štartovaciu súpravu 199 GBP, ktorá zabalí náboj s niekoľkými senzormi a zásuvkou energie. Pozrite sa na video a odkaz nižšie.

627 recenzií

Samsung Smartthings Starter Kit – Biela
Jednoduchý spôsob, ako zmeniť svoj domov na inteligentný dom
Pripojte sa bezdrôtovo s veľkou škálou inteligentných zariadení
Automatizujte svoje svetlá a ovládajte teplotu svojho domu

99,00 GBP

dostať sa na Amazon

samsung.com

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka

Posledná aktualizácia na 2021-10-04 / pridružené odkazy / obrázky z Amazon Product API API