Home & Living

Podkrovia NYC, ktorá ovplyvnila súbor filmového ducha

umelkyne Michele Oka Donerovej podkrovia, je súčasne sochárska, organická a jemne vyrábaná, priamy výsledok jej inovatívnej DNA. Transformovala jedno poschodie bývalej továrne na gombíky na živé dýchacie dielo, ktoré slúžilo ako dizajn pre dom Pottera, ktorý hral Demi Moore vo filme Ghost z roku 1990.

Podkrovie 5 000 plus štvorcových stôp je galéria jej diel, štúdio a aréna na premietanie prírodných objektov, ktoré ju každý deň ovplyvňujú. Micheleove kúsky-od reliéfnych výtlačkov po hlinené sochy po veľké predmety liatého kovu-sú rozptýlené po celom priestore. Zariadenie, tiež navrhnuté Michele, sa bez problémov mieša. Kliknutím zobrazíte vo vnútri ohromujúceho priestoru.

Architektonické prvky, ako sú Art Nouveau Corinthian stĺpce, ako aj desaťročia staré obalové rady, sú pripomienkou pôvodu budovy ako gombíkovej továrne. Medzi súčasné vylepšenia patrí pridanie úrovne mezanínu (umiestnenie spálne, šatne, kancelárie, kúpeľňa a hosťovská izba), ku ktorej sa dostalo otvorené schodisko (vľavo hore). Umiestnenie klavírneho frontu, ako aj v centre do obytného priestoru opakuje, že umenie a hudba sú tu ústredným bodom života; Je zakončený vetvou ako CandeLabra od Michele.

Veľký okrúhly stôl vytvára v obytnom priestore spoločný pocit a vyvažuje uhlovú architektúru. Michele navrhla stôl na báze železnej ocele, ako aj kruhovú lavicu, ktorá ju obsahuje-spolu vyzerajú ako obrovský výrez papiera. Sortiment vodných rastlín (a rýb) vo akvách vystavených na pozoruhodných podstavcoch dodáva energiu, zatiaľ čo hmatové objekty sú rozptýlené po podkroví, kde sa s nimi môžu rýchlo zaobchádzať.

Obchody Michele objavili objekty v zásuvkovom systéme na kolieskach, ktoré majú na preskúmanie vzoriek veľké množstvo použiteľnej povrchovej plochy. Veľkým dielom je pracovná kresba pre Michele’s Artwork Pearl Crystal Canopy, významnú pozlátenú kupolu pokrytú 1 400 originálnymi perlami, ktoré boli inštalované v Katare.

Kancelária Michele s tradičným súčasným stolom v polovici storočia vedie pozdĺž jednej steny obývacej časti, kde je obklopená svojimi dielami a objavenými pokladmi.

Zoskupenie ílových figúr, ako aj štábu Michele pochádza od konca 70. rokov do začiatku 80. rokov.

Michele sa páčila koncepcii prípravy čaju pri pohľade do primárnej miestnosti, a tak navrhla tento zaoblený polostrov so zvýšenou pultom z nehrdzavejúcej ocele a za tým zastrčila kuchynskú plochu. Zložité police namontované do okien sú vizuálne vzdušné striedanie k horným skrinkou; Svetlo prúdi s riadom, vďaka čomu je takmer beztiažový. Obklad v Jambs hrá výšku okien, ako aj hĺbku ich jamiek.

Michele navrhol jedálenský stôl zakončený v hrubom, tmavošedom mramoru. Je lemovaný korčuľovým Lovesetom, ako aj vintage stoličkami Bentwood, ktorý navrhol Josef Frank, ako aj Josef Hoffmann. Náhodne podpora Micheleho rozsiahlej práce proti tehlovej stene vytvára zatknutý, ale kopnutý ohniskový bod. Hlboké parapety podkrovia ponúkajú ďalšie prostriedky na zobrazenie.

Otvorené stúpačky dreveného schodiska na druhú úroveň napodobňujú pôvodné podlahy z tvrdého dreva, ale cítia sa súčasne. Rastful Lavic na úpätí schodov je kus 19. storočia od dizajnéra a Furnituremaker Carlo Bugatti.Tmavé steny, ako aj tmavý koberec, zvyšujú útulný deň, v ostrom kontraste s svetlom, otvorený pocit primárnej obývacej časti. Michele navrhla konferenčné stolíky, ako aj pohovky sú vintage kusy od Florence Knoll.

Namiesto zavesenia obrázkov v podkroví sú portréty Michele a mementoy vrstvené na plávajúce police v denníku pre kurátorský osobný pocit.

Vysoké police, ktoré sa tiahnú, rovnako ako strop maximalizuje úložisko v knižnici mimo obývacej izby. Čierny povrch knižníc rozpadne primárne bielu kombináciu podkrovia a spôsobuje, že táto oblasť je intímnejšia.