Uncategorized

Bývalý mestský dom Tribeca Channing Tatum zaznamenal 6,5 milióna dolárov

v Magic Mike. Dej filmu je voľne založený na vlastnom živote Tatum, takže sme sa pýtali: Je možné, že herec zdieľa jeho postavu ako zachránené drevo, ako aj architektonický dizajn? Ak je jeho bývalý dom akýkoľvek typ indikácie, reakcia je pravdepodobne áno.

Tento historický mestský dom v komunite Tribeca v NYC bol vyvinutý v 30. rokoch 20. storočia. Táto oblasť bola pôvodne využívaná ako továreň na mydlo počas občianskej vojny, ako aj za posledných niekoľkých rokov, súčasný majiteľ W. Robert Curtis si prenajal dom nájomcom pripravený . (Spoločnosť Tatum si prenajala miesto leta v roku 2012.) Curtis sa teraz predáva, s zaznamenávajúcimi nákladmi 6,5 milióna.

Prekliknite sa na nahliadnutie do tohto priemyselného podkrovného priestoru.

Zorenestné svetlá skryté medzi pôvodnými dubovými lúčmi stropu prinášajú ďalšie svetlo do pracovnej oblasti kuchyne. Centrálny ostrov so vstavanou poličkou kuchárky je dom na dvojité umývadlo, ako aj umývačku riadu Miele.

Kuchynská plocha štvrtého poschodia sa môže pochváliť priemyselnou rozmanitosťou Vikingov a chladničkou subzero. Čierna zafarbená topoľová skrinka kontrastuje s teplým dubom stropu nad a podlahou nižšie.

Originálne vystavené červené tehly diktuje smer štýlu v obytnom priestore, ako aj v celom dome. Pôvodný mechanický zdvihák budovy, videný v zadnom rohu, je stále nedotknutý.

Otvorené oceľové schodisko spája štyri poschodia domu a umožňuje pretrvávajúce veľké ponuky svetla, vďaka čomu je oblasť ideálna pre zbierku kvetináčových izbových rastlín.

Tieto dve spálne sú každá z vlastnej oddanej podlahy. Štyri post-kované železné lôžko v prvom poschodí Hosťovho priestoru dopĺňa vesmírnu priemyselnú atmosféru.

Oceľ na podlahu po strop, ako aj sklenené pohyblivé dvere poskytujú modiku súkromia pre spací priestor hlavnej spálne, ktorý je zastrčený v pohodlnom kútiku. (Zavolali sme tomu ideálne bakalárske podložky, s výnimkou Tatum, keď sa tu vzal domov, Tatum už bol ženatý s ďalšou polovicou Jenny Dewan.)

Strešná cesta na osobnú terasu v domácnosti je ideálnym letným hangoutom.

Môžete poraziť výhľad? Neveríme nie.