Home & Living

Monkey Business premení vašu interkom na inteligentný prístupový systém

Locumi Labs sa blíži ku koncu svojej kampane Kickstarter pre opice, nového produktu, ktorý opisujú ako „prvý inteligentný zámok na svete pre hlavné vstupné dvere“.

Zamerané na trh so retro fit, opica môže byť nainštalovaná bez úpravy vašich dverí. Namiesto toho sa malé zariadenie pripojí k interným interkomom vášho bytu a potom jeho čip s podporou WiFi prináša ovládací prvok do vášho inteligentného telefónu.

S opičím vám môže vaša rodina a priatelia, ako aj poskytovatelia služieb vstúpiť do vašej budovy bez fyzického kľúča. Opica hovorí, že je ideálna pre každého, kto chce inteligentný zámok, ale žije v bytovom dome alebo v dome s akýmikoľvek prístupovými dverami alebo bránou.

Je tiež vhodný pre nájomcov, pretože ho môžu nainštalovať sami do interkomu vo svojom dome – za menej ako 3 minúty a bez potreby elektrikára alebo povolenia svojho prenajímateľa – podľa tvorcov.

Môžete použiť opicu na prijímanie bezobslužných dodávok do svojho bytu a programovať časové okno, aby sa hlavné vstupné dvere automaticky otvorili, keď doručovacia osoba zazvoní v pravý čas.

Opica je malý čip s podporou Wi-Fi, ktorý môže každý ľahko nainštalovať do jeho interkomu bez toho, aby musel zmeniť jednu vec pri hlavných vstupných dverách. Monkey je kompatibilná s každým systémom interkomu a je online prostredníctvom Wi-Fi majiteľa. Majiteľ a všetci spoluautori spravujú prístup pohodlne prostredníctvom aplikácie pre iOS alebo Android. Monkey umožňuje tri otváracie mechanizmy: 1. Automatizované otvorenie prostredníctvom aplikácie snímaním prostredníctvom GPS, že sa priblížite k vašim dverám 2. Otváranie na požiadanie prostredníctvom aplikácie stlačením tlačidla Open-Now 3. Zvonením počas vopred definovaného časového okna-ideálne Pre dodávateľov bez smartfónu

Projekt Kickstarter už bol úspešne financovaný, ale stále zostáva niekoľko dní na podporu tímu a predobjednávku so zľavou pod odhadovanou maloobchodnou cenou približne 99 GBP. Po kampani KS nám opica povie, že produkt bude oficiálne k dispozícii vo Veľkej Británii okolo Q3 2106.

getMonkeynow.com: kickstarter.com

Chcieť viac? – Sledujte nás na Twitteri, ako sme my na Facebooku, alebo sa prihláste na odber nášho informačného kanála RSS. Môžete dokonca dostať tieto spravodajské príbehy doručené e -mailom, priamo do svojej doručenej pošty každý deň.

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka