Home & Living

Designer Cieľ: Hotel SP34 v Kodani, Dánsko

Ak existuje jedno mesto, ktoré je zaručené, že dodá elegantný boutique hotel front, je to Kodaň-a toto 118-izbové miesto v starej latinskej štvrti v meste je najlepším príkladom. Vďaka interiérom dánskeho dizajnéra a architekta Morten Hedegaard je estetika hotela SP34 vítaná, ale podceňovaná, s väčšinou neutrálnou paletou, minimalistickým nábytkom a kývnutím na moderné dizajnérske vplyvy v polovici storočia. Kliknutím na to skontrolujte.

Obrovské okná zaplavujú jednu z miestností „Dobblet Superior“ z hotela SP34 (najkrajšie z ich dvojitých možností obsadenia) s svetlom-a využíva výhľady na peknú architektúru vonku. Draper na strop upozorňuje na vysoké stropy, ale tiež slúži funkčnému účelu a blokuje svetlo na nerušené ležky.

Zdroj: Hotel SP34

Priestranný apartmán obsahuje viac zón a elegantné sedenie inšpirované škandinistom. Lisovaný drevený nábytok vizuálne odkazy na dizajny v polovici storočia, zatiaľ čo šedá paleta tónového tónu sa cíti relaxačne a moderná.

Zdroj: Hotel SP34

Táto mimoriadne instagramovateľná viněta zmení jeden roh miestnosti na elegantné miesto, aby sa uvoľnila, pred večerou alebo na dobehnutie e-mailov, ak ste cestovateľom servisu. Rám stoličky je chladným prikývnutím na slávnu skladaciu stoličku Hansa Wegnera, ktorá sa často označuje ako lana.

Zdroj: Hotel SP34

Možnosti osvetlenia v celom hoteli sú premyslené a super stylistické. Toto riešenie podobné gule sa cíti organicky, čo zvyšuje teplo do jedálenského priestoru.

Zdroj: Hotel SP34

Táto minimalistická lampa má ďalšiu chladnú voľbu osvetlenia, má retro edisonovú žiarovku a príjemne zakrivené čiary. Jeho vyhorená farba sa objaví proti náladovým šedým stenám a mäkkému závesu.

Zdroj: Hotel SP34

Štvorcové dlaždice s čiernou zálievkou sa cítia moderné a grafické. Leštená betónová doska, jej železná základňa a niekoľko medených akcentov pridávajú priemyselnú chuť, zatiaľ čo prívesok so zlatou špičkou visí z stredu a požičiava neopatrný pôvab do priestoru.

Zdroj: Hotel SP34

Teplé drevené tóny, koža s karamelom a pár vyhotovených oranžových halov a obývacích obývacích oblastí hotelovej haly a salóniku útulnej, príjemnej atmosféry. (Dôležitý tip: Zoberme si bezplatné poháre „dobrého červeného vína“ z tohto baru každý deň medzi 17:00 a 18:00 na zdravie!)

Zdroj: Hotel SP34

Nepredvídateľné typografické umenie zdobí jednu stenu haly. Základné kožené vankúše robia z boxy lavičiek nekonečne oveľa pohodlnejšie, zatiaľ čo oveľa chladnejšie osvetlenie dodáva glamovú poznámku.

Zdroj: Hotel SP34

V hotelovom salóniku sa pohodlné sedenie v hlbokých farbách objavuje proti sviežem bielym stenám. Veľa prírodného svetla zaplavuje priestor a zvyšuje vzdušný a rozsiahly pocit.

Zdroj: Hotel SP34

V BAR MORITZ, Hotel SP34’s Casual Tapas Restaurant, hrajú atramentové steny pekne s chladnými panelovými lavicami, zatiaľ čo prípady piva vytvárajú farebné – a funkčné – akcenty.

Zdroj: Hotel SP34Práca prebieha, hotel „Nordic Bistro“ sa cíti ako európska základňa modernej Brooklynskej reštaurácie. Klenotnícke bankety a kožené kreslá nastavujú náladový, chladný tón, zatiaľ čo ilustrované knihy o umení a konferenčnom stolíku pozývajú druhý vzhľad.

Zdroj: Hotel SP34

V knižničnej miestnosti sú všade teplé drevené tóny. Modulárne vstavané zásoby dodávajú dostatok priestoru na zobrazenie; Niektoré police obsahujú svieže rastliny, ktoré rozpadajú rozlohu dreva bez toho, aby sa cítili nepríjemné. Základné, ale sochárske svietidlo vytiahne oko, zatiaľ čo kovový rám stola dodáva grafický úder.

Zdroj: Hotel SP34