Uncategorized

Inšpirujúce priestory: Najelegantnejšia spolupracujúca kancelária v Toronte

si vezme štýl nápad z eklektického vintage vzhľadu tohto priestoru spolupráce v Toronte.

East Space sa otvoril v januári 2015 ako spoločné úsilie medzi Derreck Martin – ktorý má prominentný Toronto Shop 507 Antiques -, ako aj jeho brat Sam Martin. „Želali sme si družstevnú oblasť, ktorá zaplatila úrokovú sadzbu štýlu, ako aj kultúre, kde by niekto mohol ľahko viesť svoje denné rokovania, ako aj mať možnosť spolupracovať alebo komunikovať s ostatnými členmi,“ uvádza Derreck.

Výsledná oblasť je skvelá a pohodlná a mieša náhradné priemyselné dotyky, bohaté štruktúry a starožitné objavy z celého sveta s ľahkosťou. Semi-súkromné ​​stoly, zasadacia miestnosť, kuchynská plocha, ako aj oblasti salónikov poskytujú členom priestor na prácu, ako aj socializáciu, ako aj budova je otvorená 24 hodín denne a motivuje každého, aby sa s ním zaobchádzal ako s domovom. Derreck aj SAM plánujú pridať oveľa uspokojivejšie priestory pre malé skupiny alebo začínajúce podniky, ako aj do suterénového nahrávacieho štúdia, ako aj miestnosť na kinematografiu, ktoré sa venujú hudobníkom, filmovým tvorcom a ďalším inovatívnym typom. “Je to vždy bzučanie, takže sa rozširujeme,” uvádza Derreck. “Akonáhle naplníme jeden priestor, vstúpime na ďalší.”

Pozrite sa do tejto eklektickej spolupráce v Toronte a pozrite si ich webovú stránku, aby ste objavili o tom, že skončí ako člen.

Budova storočia bola vtedy, keď továreň na produkt džemu („Druh, ktorý vložili do želé šišiek“, popisuje Derreck), ako aj nahrávacie štúdio chápe ako továreň na jam. Derreck aj Sam vzali oblasť späť do svojich priemyselných kostí, ako aj pridané vrstvy patiny s kusmi z 507 starožitností, pričom motivácia z otvorených plánov New York Lofts, ako aj bez námahy skvelých obchodov L.A. Ako zastaraný obchod so starožitnosťami.

Kožené bankety na mieru v štýle reštaurácie majú klasický, živý pocit a oblasť dodávok na prácu, stravovanie a stravovanie. Starožitné rakúske poľovné trofeje sú rustikálnym kontrastom s metropolitnými leštenými betónovými podlahami, ako aj keď doska Bingo nefunguje, stále je to tip na vyváženie práce, ako aj hranie. Veľké kovové a sklenené dvere spôsobujú oblasť terasy, ktorá sa otvorila tento rok v lete.

Derreck priniesol slávne stolice Toledo, aby doplnil tradičné mramorové pulty, ako aj backsplash dlaždíc. Zistil prívesné svetlá na koncovej stanici v Quebecu, ktorá bola vyvinutá v 50. rokoch 20. storočia. Indikácia neónového loga bola vytvorená najmä pre východný priestor a dodáva trochu blesku do inak prepojeného priestoru.

Mramor v kuchynských plochách sa odráža povrchom starožitného mramoru, ako aj liatinových bistro stolov z Talianska. Lampy v 60. rokoch vedľa banketov majú príťažlivosť vesmírneho veku, ako aj zmiešané a zhodné stoličky slúžia ako ďalšie sedenie s vkusom v polovici storočia. Vintage Fotografie mestských scény ukazujú nastavenie v Downtown Toronto.

Namiesto betónu, ako aj mramoru, seminárny priestor využíva mäkšiu štruktúru dreva. “Chceli sme, aby to malo pocit starej, temnej knižnice,” uvádza Derreck. Vrcholom je stôl so živým okrajom postaveným zo stromu z obytnej nehnuteľnosti East Space, ktorý bol zvrhnutý ľadovou búrkou. Mrazené sklenené odtiene na modernom cloudovom lusku z aparátu N.Y. Štúdio difúzne svetlo a majú okrúhly a priateľský vzhľad.

Derreck, ako aj Sam vylepšil pôvodné drevené podlahy budovy, ako aj lúče a nechali ich na svojom mieste. “Museli sme odstrániť asi 100 rokov farby z [lúčov],” uvádza Derreck. Sklo, ako aj oceľové priečky, ako aj steny zasadacích miestností boli vyrobené v obchode 507 starožitností a poskytujú členom určité súkromie do práce bez toho, aby sa oblasť cítila uzavretá.Lampy architekta na každom stole dodávajú osvetlenie úloh, ako aj hit priemyselného štýlu. Aby zaokrúhlil pracovné stanice, Derreck vyrazil do dávky originálnych stoličiek Eames od Hermana Millera z kancelárskej budovy, ktorá sa zatvorila. “Boli skutočným ukradnutím,” hovorí.

Koberec sisal, ako aj konferenčný stolík pokrytý kilimom (ktorý zdvojnásobuje ako osmanský) dodáva prirodzenú štruktúru, ako aj grafický vzor proti nezmyselnej elegantnosti čiernych kožených ležadiel, ako aj so pohovkou.