Home & Living

Mini-Break v Maine

Som späť z dovolenky a úplne inšpirovaný! Moja druhá polovica Sara, ako som sa rozhodol na poslednú chvíľu, ísť späť do Maine na mini-pobyt v našom obľúbenom hoteli, kolónii v Kennebunkport v štáte Maine. Práve tu je niekoľko mojich snímok, ktoré zachytia jeho bolestivo krásny, autentický štýl.

Tu je starý prímorský kúziel posadený na okraji Atlantiku. Táto skalná stena podporuje bazén slanej vody.

Toto je pohľad na bazén a dokonalú letnú oblohu. Červené aj biele pruhované dáždniky vyzerajú tak trendy, keď sú všetky otvorené. Markíza v popredí je nad vstupom do námorného vesmírneho salóniku (dole), autentickej starej zavlažovacej diery hotela. Na klavíri je dokonca aj chlapík!

Tu je výhľad na jedálenský priestor, v ktorom sme naposledy jedli našu výročnú večeru v tejto uzavretej verande. Všade okolo nás bola rýchla búrka, ako aj dážď, zatiaľ čo sme jedli pri sviečkach.

Priestory sú tapety v staromódnych kvetinových výtlačkoch a majú výhľad na oceán s dokonalými bielymi záclonami. Nábytok je tiež originálny, rovnako ako postele sa vyrábajú z čistých bielych obalov.

Páči sa mi všetky staré, maľované prútený nábytok, ktorý lemuje zakryté verandy. To je vedľa predného vchodu. Clona biela, ako aj hlboká, bohatá ekologická-ahhhh… ako tá lucerna na stene!

Rovnako som mal možnosť urobiť nejaké starožitnosti! Viac o tom príde. Antiques USA bol pokladom!

Tu je výhľad na zadnú časť našich automobilov a nákladných vozidiel zabalených s niekoľkými z našich nálezov. Musel som sa smiať pri tomto zábere – nohy krídla stoličky vyzerajú ako plnené morčacie! Ach, rovnako ako som presvedčený, že to je Sarov plážový klobúk.

Po love našich starožitných pokladov sme sa zastavili na obed v tejto pôvabnej pekárni. Port Bakery, ako aj kaviareň v Kennebunku mali vynikajúce jedlo a vynikajúci štýl. Dokonca mali tie slávne koláče, o ktorých som vždy počul od jedného z mojich obľúbených blogerov, Katy Elliott. Musel som to samozrejme vyskúšať.

Tu je koláč Whoopie. Bol to len lístok a poskytol mi všetku energiu, ktorú som potreboval na spoločenstvo pri bazéne.

Dobre, verím, že ešte jeden výlet na poslednú chvíľu je v poriadku …

Prečítajte si o mojom úplne prvom výlete do Maine v mojom blogu Publish z minulého leta.

Fotografie: 1-10. Michael Penney