Home & Living

Vyhrajte Ferrari!

Ak ste ešte nedostali svoje lístky na možnosť vyhrať veľkolepý showhouse vytvorený spoločnosťou Home & Home, používam tri slovo začnite nohavice: skorý vták. Ak si kúpite lístok pred polnocou vo štvrtok 5. novembra, budete mať možnosť vyhrať toto:

Zoznámte sa s Ferrari California v roku 2010 v hodnote 318 819 dolárov. Požiadal by som, aby bol vážny prepracovaný príjazdový cesta, aby bol hodný.

Výdavky 100 dolárov sa môžu cítiť ako veľa v porovnaní s Twoonie pre lístok na lotériu záhrady. Avšak s týmto loténiám pre domácnosti, dovolenkami, automobilmi a ďalšími sú vaše šance oveľa lepšie, ako aj všetci vyhrávajú: vaše peniaze podporujú dôležitú výskumnú štúdiu rakoviny, ako aj starostlivosť v nemocnici princeznej Margaret.

A videli ste dom? Skontrolujte výlety videa, ako aj galériu obrázkov a pozrite sa. Lynda, ako aj tím H&H nie sú na prenájom, takže ani výherné víťazstvo Jackpot vám nemohli prinútiť svoje služby štýlu, aby ste vytvorili rustikálny súčasný dom vybavený tým najlepším z najlepších.

Je dobré vidieť, že nie sme jediní, ktorí sú nadšení z podpory tejto zaslúženej veci. Nedávno sme vzali Jennifer Valetyne a raňajkovú televíziu na online exkurziu domu. Cobi Ladner zverejnila trochu poznámky vo svojej spravodajskej sekcii na Cobistyle.com (pozrite sa na ňu produkt v módnej prehliadke a kliknite a pozrite si jej obrázok na dráhe vyzerajúcu nádherne!). Rovnako ako Christopher Jones v Style North uverejnili fantastickú správu o Showhouse.

Súhlasím s Christopherom: Fall’s Best For Weeknovej jazdy ísť do domu v Oakville. Dúfam, že budete ovplyvnení dostatočný na to, aby ste si dostali lístok, ako aj snívanie o tom, aké by to bolo telefonovať volaním do domu domov.

Fotografické kredity: 1. Nadácia princeznej Margaret Healthcare Facility Foundation 2. 2010 Ferrari California, z Automobilemag.com 3. Domov a dom Video Team 4. Štýl North