Home & Living

Powerline Pro T1501 Skladacia soket s WiFi, Ethernet a USB Charger

V roku 2012 sme sa zaoberali týmito zásuvkami z Power Ethernet. Teraz je tu nová celá singingová, tanečná verzia od tej istej spoločnosti, ktorá sa zaoberá zabalením ešte oveľa viac technológie pre váš inteligentný domov, pričom do mixu pridáva druhú zásuvku.

PowerLine Pro T1501 je zásuvka siete vo Veľkej Británii so vstavanou Wi-Fi, Ethernet a nabíjačkou USB, ktorá sa rýchlo namontuje, pretože nie je potrebné žiadne nové zapojenie, namiesto toho využívajú existujúce sieťové káble. Na výrobu siete a výkonových zásuviek budete potrebovať najmenej dve gadgety kompatibilné s homeplugom alebo homeplug AV na výrobu siete, ako aj napájacie zásuvky, ak by sa ten istý obvod alebo fáza (rozsah sa uvádzal až 300 metrov).

Tvorcovia sľubujú „rýchle, chránené aj robustné elektrické línie, ako aj sieť WiFi“ s prenosom sadzieb až 500 Mb / s, rýchle na prenos vysokého významu (HD) videa. Vstavané 128-bitové bezpečnostné a bezpečnosť AES šifrujú údaje odoslané cez hlavnú elektrickú kabeláž.

Pripojenie Wi-Fi by malo poskytnúť dostatočnú ochranu v regionálnej miestnosti pre vaše smartfóny, notebooky a tablety, ako aj tablety, ako aj ho môže zmeniť alebo vypnúť cez predné tlačidlo alebo ho okamžite spravovať plánovač WiFi.

Všetky gadgety sú rýchlo nakonfigurované pomocou sprievodcu a tiež spracované prostredníctvom jednoduchého webového rozhrania alebo mobilnej aplikácie. Aplikácia Sockets Software Funguje s oknom, Mac, ako aj s Linuxom, tabletami a smartfónmi.

Vyvinutý v manipulácii Switch podporuje BIT TOS, ako aj vysokú kvalitu služieb (QoS) s podporou TV over IP (IPTV), Voice Over IP (VOIP), ako aj Ethernet CCTV kamery. Jednotky sú tiež kompatibilné so štandardom Homeplug Alliance AV Standard.

Nakoniec ľahká a chránená metóda na zabezpečenie energie, WiFi a Ethernet získajú prístup k každej miestnosti. Power Ethernet T1501 je úplne prvá hybridná zásuvka powerline vyvinutá na ponúkanie chránenej a robustnej sieťovej služby bez požiadavky na spustenie nových káblov. Kombinuje a komplimentuje množstvo služieb pripojenia do jedného gadget, ktorý sa zaoberá jednoduchým webovým rozhraním vrátane Ethernet, WiFi a nabíjania USB. Vytvorením hybridnej sieťovej služby (Ethernet a WiFi), ktorá prechádza cez sieťové káble, sa T1501 stáva najjednoduchšou metódou na konfiguráciu, ako aj rýchlu aj dôveryhodnú dátovú sieť presne tam, kde je to potrebné.

Powerline Pro T1501 UK Mains Socket s Wi-Fi, Ethernet a USB Charger je teraz ponúkaný za približne 200 GBP.

#
Náhľad
Produkt
Hodnotenie
cena

1
TP-Link AV600 Powerline Adapter Wi-Fi Kit, Wi-Fi Booster/ Hotspot/ Extender, Wi-Fi rýchlosť až do …
20 729 recenzií
39,99 GBP
Nákup na Amazone

2
TP-LINK TL-PA4010PKIT Passthrough Powerline Adapter Starter Kit, Žiadna konfigurácia, UK Plug, …
10 312 recenzií
29,99 GBP
Nákup na Amazone

3
TP-Link AV1000 Gigabit Passthrough Powerline AC Wi-Fi Kit, rýchlosť dvojitého pásma až 1200 Mbps, Wi-Fi …769 recenzií
49,99 GBP
Nákup na Amazone

PowerEthernet.com (teraz zatvorené?): K dispozícii od Amazonu

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka

Posledná aktualizácia na 2021-10-04 / Affiliate Links / Pictures z Amazon Marketing API