Uncategorized

Získajte svoje lístky ešte dnes!

S ešte viac ako týždeň zostal až do termínu skorého vtáka, lístky na princeznú Margaret Welcome House Sweepstakes idú rýchlo. Predáva sa viac ako 80 percent lístkov, takže si nenechajte ujsť možnosť pomôcť dominovať rakovine a vyhrať nádherné ceny, ako napríklad nádherná princezná Margaret Showhome v Oakville, ktorú navrhol Lynda Reeves, ako aj tím štýlu H&H.

Stovky návštevníkov odišli na sobotné podujatia v štýle domu v Showhome. Najnovšie showhome voňal slávne, keď Lynda Reeves, ako aj editorka potravín Amy Rosen uvarila búrku v nádhernej kuchyni.

Pri zdieľaní tipov na varenie, ako aj triky, Lynda a Amy pripravili každý recept na brunch pre hostí, aby sa potom ochutnali.

Amy pripravila báječnú vaječnú stradu na základe receptu svojej matky.

Lynda vyrobila lepkavé buchty od nuly, dokonca pri nábore členov publika, aby jej pomohla vyplniť.

Po prezentácii varenia (s odberom vzoriek!) Hostia boli ošetrení na ochutnávku kávy vyrobenú z kávového stroja Dolce Gusto od spoločnosti Krups.

Pozrite si viac obrázkov udalosti v našej galérii obrázkov! Navyše, zostaňte naladení na obrázky z najbližšej sobotnej udalosti s sobotnou udalosťou, ktorá predstavuje Suzanne Dimma, ktorá zdieľa svoje tipy pre večný štýlový dom.

Vytvorte si tento víkend do princeznej Margaret Welcome House Sweekes Oakville Showhome, ako aj turné po nádhernej veľkej cene Sweepstakes. (Ak pôjdete do domu, nezabudnite si odfotiť seba vo svojom obľúbenom priestore a nahrajte ho do našej galérie internetovej obálky!) Ak nemáte online v blízkosti, potom prehliadnite obytné alebo komerčné nehnuteľnosti prakticky pomocou videa; Je to nevyhnutnosť.

Vstupenky sú 100 dolárov, každý alebo 250 dolárov za tri balenie. Vyhrané ceny v hodnote viac ako 10 miliónov dolárov, vrátane špičkových automobilov, nádhernej chaty Muskoka, ako aj výletov po celom svete, takže si objednajte svoje lístky ešte dnes!

Fotografie: Jason Stickley, Leslie Williams