Uncategorized

Poštové schránky a čísla domu

Dievča potrebuje snívať … a zdá sa, že to vyzdobia. Takže zatiaľ čo vo vnútri nášho domu je v chaose, skutočne potrebujem odbyt za svoje zdobenie túžby. Môj priateľ opisuje túto fázu Rena ako odvahu vášho domu visieť. A áno, ako to znie, je to trochu znepokojujúce. Aj keď je s tým Justin v poriadku, a dokonca sa teší z toho, že vidím každý kút domu, mám silné nutkanie, aby to bolo pekné … stat!

Takže, inšpirovaný jednoduchými, grafickými riadkami tejto roztomilej chaty, obrátil som sa na vonkajšiu stranu domu, aby som si vybral novú poštovú schránku a čísla domu bez toho, aby som prelomil banku. Naše miesto malo starú ručne vyrábanú drevenú poštovú schránku, ktorú niekto určite vyrobil s láskou, ale v skutočnosti to nebolo „my“. (Mám, pretože som ho previedol na vtáčieho domova na dvor.)

Tam bolo oveľa viac možností, ako som si dokázal predstaviť, a tiež niektoré veľké kanadské zdroje vrátane moderného Karibou. Živé, potešené odtiene týchto elegantných držiteľov listov, vyvinutých kanadskou spoločnosťou Centrifuge Design Inc., boli inšpirované farbami staníc metra v Toronte.

Alebo by som mohol pridať farbu s niekoľkými funky číslami, ako sú tieto, podľa písacieho dizajnéra Erika Spiekermanna, ktoré boli k dispozícii o pár rokov späť na Design na dosah. Povzdych, keby som ich potom potreboval.

Rovnako som však biahnutý modernistickou jednoduchosťou týchto malých čísel z mestského režimu, nie je určená žiadna slovná hračka.

Alebo možno ostrý, konvenčný vzhľad ako tento znak z House Happy Signs, ďalšej kanadskej webovej stránky.

K dispozícii je tiež teraz klasický postino box, ktorý vyvinul pre Umbra Toronto Matt Carr, ktorého vlastný dom je uvedený v našom januárovom vydaní.

Ale pravda povedané, začal som to všetko hľadať potom, čo som vyzdvihol túto jednoduchú chic čiernu poštovú schránku z kanadskej pneumatiky (aby som sa ubezpečil, že som sa rozhodol dobre … nie vždy najlepší plán!).

Takže si myslím, že si svoju farbu opravím tým, že maľujem túto slnečnú žltú (aby zodpovedala farbe, ktorú mám v úmysle namaľovať naše dvere predsiene). Lacné … Skontrolujte! Veselé … Ditto. Moja kolegyňa H & Her, Emily Walkerová, si vybrala podobnú veselú farbu prízvuku pre jej bungalov Reno.

Dozviete sa oveľa viac o vylepšení exteriéru vášho domu pri odhalení príťažlivosti skrytého obrubníka domu.

Kredity fotografie:
1. Blog Architectural Classics, Fotografia od Tim Norris
2. Moderný Karibou
3. Dvere Sixteen, od Flickr.com
4. Mestský režim
5. Domov šťastné znamenia
6. Umbra
7. Kanadská pneumatika