Home & Living

Nový globálny hardvér Caché Flex Plus Firmware Update

Smart Home Favorites Global Caché bol nedávno zaneprázdnený vydaním novej verzie Flex Poe spolu s káblom relé a senzorov.

Nová Flex IP s PoE (Flex-IP-P) umožňuje vytiahnuť energiu z pripojenia Ethernet, čím sa zabráni nevyhnutnosti samostatného napájacieho zdroja. Verzia Poe Flex je k dispozícii iba na káblových jednotkách.

Televízia Global Caché Flex Link Relay & Sensor Cable podporuje štyri konfigurovateľné výstupy zatvorenia kontaktov a štyri konfigurovateľné vstupy napätia a vstupu snímača zatvorenia kontaktu. V kombinácii s ITACH Flex WiFi alebo IP jednotkou Nová káblová televízia okamžite vkladá do káblovej alebo bezdrôtovej siete rôzne reléové zariadenia so vstupom senzora pre stavové hlásenie pripojených zariadení. Kryt je možné namontovať priamo na koľajnicu DIN, čo umožňuje ľahkú integráciu s vonkajšími relé.

Spoločnosť Global Caché okrem toho oznámila dostupnosť svojho najnovšieho firmvéru Itach Flex, verzia -14, na podporu nového hardvéru.

Firmvér dodáva funkčnosť Flex s podporou schopnosti napájania nad ethernet (POE) (v Flex IP so zariadeniami PoE) a podporou nového globálneho relé a káblovej televízie Caché Flex Link, ktorá podporuje 4 konfigurovateľné výstupy na uzavretie kontaktov a 4 konfigurovateľné konfigurovateľné Vstupy snímača napätia a kontaktu. Aktualizácia firmvéru zahŕňa vylepšenia možností aktualizácie Flex, aktualizácie rozhrania API HTTP a ďalšie funkcie, ako aj rôzne opravy chýb.

www.globalcache.co.uk

Chcieť viac? – Sledujte nás na Twitteri, ako sme my na Facebooku, alebo sa prihláste na odber nášho informačného kanála RSS. Môžete dokonca dostať tieto spravodajské príbehy doručené prostredníctvom e -mailu, priamo do svojej doručenej pošty každý deň.

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka