Uncategorized

DIY všívané čelo postele

Táto fantastická práca prišla od Crafty H&H Reader, Leroy Danclar. Milovali sme to tak veľmi, chceli sme sa o ňu podeliť. Je to nákladovo efektívny spôsob, ako aktualizovať svoju existujúcu posteľ a napĺňať miestnosť textúrou a teplom pre chladnejšie jesenné alebo zimné mesiace.

Posteľ vyššie pochádza z Vancouverského bytu Stephanie Voglerovej (je spoluvlastníkom elegantnej dekorácie Yaletown, ako aj štýlu Mekca, kríž). Vyskúšajte svoju ruku pri vytváraní podobného čela s týmito ľahko sledovateľnými krokmi.

Nástroje:

Páska určte, ako aj ceruzku

Nastreľovacia pištoľ

5/16 ″ sponky (ťažká služba)

Skrutkovač

Ihla na dlhé šitie

Nožnice

Materiály:

Silné vlákno ťažkého stupňa (1,50 dolárov)

Látka (2 m x $ 10/m = $ 20)

Bavlnené odpaľovanie, hrubé 2 ″ (2 m x $ 8/m = $ 16)

Osem 4-jamkových plastových tlačidiel (zvyčajne ich dajte dokopy do vrecka) ($ 2)

Štyri tlačidlá pokryté tkaninou (široké 1-1/4 ″) (podrobnosti o tom, ako presne ich urobiť, sú uvedené nižšie) ($ 4)

Dve 30 ″ x 30 ″ umelecké plátna, hrubý 1 ″, drevený rám (42 dolárov)

Sada kovových kovových dosiek (ich môžete objaviť vo svojom regionálnom obchode s obrovským boxom, zvyčajne sa dodávajú v súprave so skrutkami, skontrolujte uličku so závesmi dverí) (1 balenie, 3 $)

Čo to stálo

88,50 dolárov

Príprava

Tlačidlá pokryté látkou: Veľa obchodov s materiálom pre vás môže rýchlo vyrobiť tlačidlá pokryté látkou, ak dodáte látku. Na tento projekt Leroy použil rovnaký materiál ako skutočné čelo postele pre tlačidlá. Nevyžadujete veľa materiálu, ako je to lacné. Každý z tlačidiel urobil každý 60 centov.

Krok 1: Zistite veľkosť čelnej dosky

Rozhodnite sa o veľkosti čela, ktorú potrebujete. Táto práca je založená na posteli veľkosti kráľovnej. Kráľovná je široká 60 ″, takže Leroy kúpil dva plátna umelcov s hrúbkou 1 ″, 1 ″. Môžete ich objaviť v akomkoľvek type umeleckého alebo remeselného obchodu. Ak môžete objaviť plátno, ktoré je už natiahnuté, ktoré je široké 60 ″, ste pred hrou! Použitie dvoch menších plátien vám však nielen ušetrí peniaze, ale rýchlo ich zapadnete do svojho vozidla alebo do metra.

Krok 2: Pripojte plátno dohromady

Položte dve plátna tvárou nadol, vedľa seba na podlahu tak, aby boli vystavené rámy zadného dreva. Mali by ste si všimnúť všetky druhy svoriek, kde sa plátno natiahlo okolo rámu. Pomocou skrutkovača, kovové kovové dosky, ako aj skrutky, spojte tieto dve plátna dohromady. Drevový rám by mal byť pre vás dostatočný na to, aby ste to urobili manuálne pomocou skrutkového vodiča. Podobne priestor každá z zátvoriek v mieste pre pridanú podporu.

Krok 3: Čalúnenie

Materiál rozložte na rovný povrch. Uistite sa, že máte dostatok materiálu na zabalenie okraje plátna. Malo by stačiť ďalších 6 ″ po celej ceste. Umiestnite bavlnené odpaľovanie na vrchu. Odpaľovanie by malo byť o jeden kus o niečo väčšie ako veľkosť čela. Možno budete chcieť zdvojnásobiť hrúbku odpaľovania, v závislosti od toho, ako presne „vankúš“ chcete čelo postele – zdvojnásobte ho pre pozoruhodný účinok na zastavenie. Umiestnenie Pripevnené plátna tvárou nadol na hornú časť bavlneného odpaľovania. Pomocou strižovej pištole vytiahnite materiál okolo rámu plátna, ako aj sponku vzadu. Pokračujte v spájaní materiálu k rámu zošívaním pozdĺž opačných strán a pritiahnete materiál napnutý. Bude to potrebovať trpezlivosť, aby ste sa uistili, že materiál sa nezvlní. Odvolanie tejto práce je, že čokoľvek (svorky, surové okraje látky atď.) Sa skryjú na zadnej strane plátna. Pomocou nožníc odrežte akýkoľvek typ prebytočného materiálu. V tomto okamihu by ste mali mať to, čo vyzerá ako veľká materiálová podložka. Môžete zavesiť čelo postele nahor, ako je to v tomto okamihu, avšak tofting to poskytne, že hotový sofistikovaný vzhľad.

Krok 4: Určite a šiť na tlačidlá

Pracujte na zadnej strane plátna, určte aj značku ceruzky, kde chcete nájsť tlačidlá. Pre čelo postele kráľovnej so štyrmi tlačidlami, okolo 12 ″ od vrcholu, ako aj od seba vzdialené 12 ″, by ste však mali fungovať, avšak čas zdokonaľujte medzery. Pomocou malých 4-otvorových tlačidiel, ako aj ihly, ako aj vlákna, jednoducho navlečte tlačidlo na obidvoch stranách materiálu (jedno na strane plátna, ako aj na strane materiálu). Dlhá ihla bude užitočná, aby ste sa uistili, že sa dostanete cez vrstvy materiálu a odpaľovanie. V podstate šijete tlačidlá spolu na opačných stranách látky. Trik je tu, že plastové tlačidlá urobia všetku prácu, ako aj napätie od šitia tlačidiel spolu vytiahnú tkaninu, čím sa vytvorí efekt ouftingu. Všetky voľné reťazce môžu byť zviazané na zadnej strane plátna. Ak ste pripojili všetkých osem tlačidiel, mali by ste byť schopní pripojiť štyri tlačidlá pokryté látkou na prednej strane. Opäť použite ihlu aj vlákno. Majte na pamäti, že tieto tlačidlá pokryté textíliou sú vo všeobecnosti dekoratívne, takže pokles horúceho lepidla by mohol fungovať rovnako dobre!

Krok 5: Nainštalujte na stenu

Toto čelo čela je ultra svetlo – iT je len plátno! Na jeho inštaláciu by malo stačiť kladenie štyroch dokončovacích klincov priamo do steny. Nastavenie postele v polohe, ako aj v polohe.

Osobitné poďakovanie spoločnosti Leroy za odoslanie tohto projektu!

V lete vyskúšajte oveľa modernejšiu verziu, ako je táto maľovaná čelo DIY, alebo skúste vybudovať túto textilnú čelo postele z našej online televíznej relácie.

Fotografický kredit: 1. Home & House Condos, Lofts & Apartments 2009 Špeciálne vydanie, fotografia Kim Christie