Uncategorized

10 Námorné zistí, že vás nadchne pre letný

senior editorka Sally Armstrong zdieľa jej preferované doplnky na more.

Gliting voda, bielené plachty, oceánske vánky – Ak má teplejší poveternostný stav snívate o vyplávaní, nie ste sami! Pretože však mnohí z nás nebudú stáť naše dni na palube (aspoň nie), práve tu je niekoľko kusov, ktoré prinesú do vášho domova čerstvý štýl hodný mora.

Modré aj biele pruhy vždy vyčarujú pobrežnú atmosféru. Tento vankúšový kryt z Ikea je tradičným výberom, zatiaľ čo tento ľahký kryt – s krásnou štruktúrou nubby – je ideálnou ďalšou vrstvou pre chladnejšie noci.

Zdroj: Ikea (Lef) John Robshaw

Výrobky: Vankúš Sommar 2016, 13 dolárov (vľavo) Nila pruhovaná bavlnená pokrývka, 200 dolárov.

Pridanie nejakého námorného inšpirovaného osvetlenia je jednou z jednoduchých metód na nasmerovanie prímorského pocitu. Trik robia tak stolová lampa naplaveného dreva z metropolitnej stodoly, ako aj stolová stopka z CB2 (súčasná rotácia na tradičných námorných stolách).

Zdroj: Metropolitná stodola (vľavo) CB2

Výrobky: stolová lampa AdRift, 169 dolárov; Svätosť na pravobok, 229 dolárov

Ak chcete mať jemný kývnutie na vzhľad, skúste vymeniť svoj hardvér. Železný stenárový háčik z Anthropologie mi pripomína kliešte, ktoré sa používajú na rašeliniská, zatiaľ čo ich gombíky v tvare kotvy by vytvorili rozmarný doplnok do chalupy alebo detskej izby.

Zdroj: Anthropologie

Produkty: Knob kotvená moria, každý 8 dolárov (vľavo) stenárový háčik v bronze, každý 16 dolárov

Tkaný koberec sisal, ako je tento z Dash & Albert, vždy vyvoláva prepustené pobrežné bývanie. Rovnako sa mi páči vhodne pomenovaný koberec katamaránu značky s jeho sviežej modrou a bielymi pruhmi.

Zdroj: Dash, ako aj Albert

Produkty: Koberec Wave Bark Sisal, 490 dolárov (5 ‘x 8’) (vľavo) Catamaran Strip Navy/White Indoor/Outdoor Rug, 338 dolárov (5 ‘x 8’)

Ak je plávanie v oceáne mimo stola, skúste do svojej rannej rutiny pridať nejakú vôňu inšpirovanú morom. Toto mydlo od Charlotte & Kastel zahŕňa morskú soľ bohatú na minerály, ako aj prášok z riasy pre čerstvú osviežujúcu vôňu.

Zdroj: Starý verný obchod

Výrobky: mydlo na kelp a čajový strom od Charlotte & Kastel, 15 dolárov

Doplňte náraz otvorením okien a prepustením v teplom vánku. Táto kompaktná lana dvera z postele, Bath & Beyond zabráni ponorom, aby zabili vaše dvere.

Zdroj: Bed, Bath & Beyond

Výrobky: 6 -palcová zastávka dverí, 20 dolárov