Home & Living

Umbrela vás pokryla pre Vintage in Shape House Automation

Umbrela Wise Inc je kanadský startup s víziou na výrobu ľahšieho nastavenia múdreho domu.

Ich nový systém automatizácie domu využíva 7 -palcové vysoké dotykové obrazovky, ktoré sú rýchlo vintage namontované v mieste vašich existujúcich spínačov stien. Využívajú inovácie Homeplug Powerline, takže sa nevyžaduje žiadne opätovné zapojenie.

Niekoľko rôznych konfigurácií týchto „inteligentných krytov“ je ponúkaných všetky v anokovaných hliníkových krytoch, ktoré zahŕňajú stereofónne reproduktory, LED diódy na stenu, ako aj vstavané mikrofóny s potlačením hluku, ktoré umožňujú majiteľom domov interagovať so systémom prostredníctvom hlasových príkazov.

Umbrela online prepínačy využívajúce objavovanie algoritmov a môžu simulovať existenciu vo vašom dome, keď ste preč. Tvorcovia tvrdia, že vstavaná teplota, ako aj senzory vlhkosti optimalizujú podmienky životného prostredia na dosiahnutie úspory nákladov na energiu.

Zatiaľ čo veľa nedávnych systémov inteligentných housu opustilo múdry telefón, Umbrela by chcela poskytovať aj vysoko kvalitný súčasný prepínač pre regionálne správy v dome okrem ich vlastnej aplikácie.

„Všetci členovia domácnosti, ako aj hostia môžu využívať Umbrela bez potreby prepojiť svoje múdre telefóny.“ uvádza Ryan Ramchandar, spoluzakladateľ a viceprezident pre vývoj softvérových aplikácií. „To naznačuje, že jednotlivci môžu tiež nahradiť svoje múdre telefóny bez toho, aby sa starali o stratu funkcií múdreho domu.

Spýtali sme sa Umbrela, či majú v pláne predstaviť svoj systém vo Veľkej Británii, ako nám povedali:

Áno, máme v pláne vydať britskú verziu Umbrela krátko po predstavení v USA a Kanade.

Pozrite sa na video a odkazy nižšie, kde nájdete viac.

Umbrela.co: adaptéry Homeplug v Amazone

Chcieť viac? – Sledujte nás na Twitteri, ako sme my na Facebooku, alebo sa zaregistrujte do nášho informačného kanála RSS. Tieto spravodajské príbehy môžete dokonca vydať prostredníctvom e -mailu, priamo do vašej doručenej pošty každý deň.

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka