Home & Living

Klasické koberce Chevron

Chevrons v poslednej dobe vrcholili v popularite a masoví maloobchodníci vzali na vedomie. Spolu s gréckym kľúčom sa Chevron objavuje všade v dizajne, zmiešaný s každým štýlom. Je to úžasné, pretože do priestoru dodáva grafickú geometrickú kvalitu. Ale namiesto toho, aby boli groovy a retro, Chevrons majú kachet histórie a triedy.

Tu vám ponúkam, mojim priateľom zdatným rozpočtom, dve možnosti:

Prvá možnosť, od štýlu Maven Madeline Weinrib v NYC. Jej návrhy sú zlosťou v každom dizajne. (Tibetský čiernobiely koberec Zig Zag, 6 ‘x 9 až 9’ x 12 ‘, 7 778 až 15 554 dolárov cez Y & Co. Carpet & Textile.)

Druhou možnosťou je od našich kamarátov vo West Elm, nových v kanadskom maloobchodnom prostredí. (Zigzag koberec, 2 ‘x 3 až 8’ x 10 ‘, 39-459 dolárov.) Stupnica tohto rozpočtového koberca vlny/bavlny je väčšia ako Madeline’s, ale o nič menej štýlová. Spoločnosť West Elm prerušuje tento vzor, ​​takže sa pozrite na najbližšiu polohu.

Bez ohľadu na to, čo si vyberiete, tieto koberce so vzorom chevronu pridajú štýl a podstatu k tomu, že ešte najviac ho-humárne miesto. Ich grafické riadky pridajú toľko potrebnú Zing-a jeden nezasiahne váš bankový účet.

Kredity fotografie:
1. Z StyleCourt
2. Madeline Weinrib Tibetan Black & White Zig Zag Rug
3. Západný koberec Zigzag