Home & Living

Stylingové konzolové stoly

každý rok, keď sa sviatočné dekorácie zostúpia, idem trochu do funk. Bez žiarivých svetiel, voňavých vetiev a trblietok striebra a zlata, aby sa vydali izby, zimné blažene náhle postavili náladu. Ak chcete zvýšiť liehoviny, dôrazne odporúčam ísť na zdobenie bonanzy: nábytok preusporiadania, rehabilitačné umenie, vankúše a koberce do rôznych miestností, kúpte si jednu zábavnú novú vec – potrasujte ju!

Čo ma privádza k stále elegantnej konzole. Toto je jeden z mojich obľúbených kúskov nábytku. Ak ho nemáte, bolo by to nová vec, ktorú by ste mali liečiť. Použite ju na ukotvenie umeleckej steny (ako je uvedená vyššie, videná v časopise Lonny), dvojnásobok ako stôl, ponúknite povrch pri vstu Čo ich robí skvelými.

Najlepšie zo všetkého je, že poskytujú kompaktný priestor na vytvorenie krásnych zdobiacich okamihov, ktoré poskytujú miestnosťami osobný výťah. Výstrel vľavo-podpora s Love Birds-je jedným z mojich najobľúbenejších obrázkov všetkých čias, ktorý je navrhnutý vlastnými Stacey Smithers spoločnosti H&H a zastrelený fotografom Torontom Tracy Shumate. Ten vpravo je od New York Designer Brad Ford. V obidvoch stoloch Driftwood a jednoduchých vetinách vytvárajú peknú plážovú atmosféru.

Ak ste zberateľom alebo len maximalistom, naložte ho so svojimi pokladmi. Vytvorenie témy alebo opakovanie siluiet, podobne ako stôl vľavo v dome Vincenta Darra (majiteľa Maison Darre v Paríži), dáva displeji súdržný vzhľad. Lucerna a kamenia dodávajú stolu napravo pocit statku.

Alebo len predvádzajte jeden nádherný kúsok, ako napríklad hotel J.K. Miesto v Capri robí v tomto apartmáne.

Ak máte pochybnosti, zdobte v pároch. Symetria vždy vyzerá skvele a vytvára sofistikovanejší a formálnejší pocit.

Teraz choďte ďalej a oproti ako profesionál!

Viac informácií o štýle konzoly nájdete v príspevku blogu Morgan Michener vo vnútri príspevku na fotografovanie pre domácich majstrov.

Kredity fotografie: 1. Lonny Apríl/máj 2010 vydanie2a. House & Home Júl 2007 Vydanie, fotografia Tracy Shumate2b. Brad Ford3a. Todd Selby3b. Steven Gambrel4. J.K. CAPRI5. House & Home December 2009 Vydanie, fotografia Teda Yarwooda