Home & Living

10 čerstvých posteľných linalov na lepší spánok túto jar!

Asistentka editora dizajnu Jen Masseau zdieľa svoje obľúbené tipy na jar.

Po mesiacoch bezútešných zimných dní, keď sa moje okná prúdia na slnku, a vtáky cvrlikanie vonku cíti tak osviežujúce. Preto je pre mňa spálňa prvé miesto, kde začnem, keď dávam svoj domov aktualizáciu sezónnej dekorácie. Balenie flanelových a vlnených prikrývok v prospech ľahko prešívanej bavlny a svieže bielizeň je môj rituál pre privítanie sezóny.

Zosvetlenie nemusí naznačovať vzdanie sa textúr a vrstiev vo vašich posteľných plátkoch. Tu je 10 jarných tipov, ktoré sú najlepšie, aby sa ohodnotilo teplejšiemu počasiu.

Je tu niečo o mierne pretekanej posteli, ktorá vyzerá tak príjemne. Táto bielizeň s textom s textom je dokonale rozcuchaná a dvojfarebné odtiene mäkkej modrej pomáhajú vytvoriť upokojujúci a bezstarostný ústup.

Zdroj: Revelle

Výrobky: Mondovi

Vyšívané bavlnené očné oči je jedným z tých hlavných letných textílií, ktoré nikdy nevystúpi z módy. Táto jemná šalvia Green je čerstvý pohľad na látku a vo zvyšku spálne by vyzerala rovnako očarujúco spárovaná s teplými alebo chladnými farbami.

Zdroj: Urban Outfitters

Výrobky: Ocylete Stripe Duvet Cover a Fing Set, 199 – 274 dolárov

Na trhu som si všimol veľa krásnych prikrývok a krycích. Namiesto toho, aby ste tieto vrstvy zabalili, keď sa počasie zahreje, stratte prikrývku a nechajte ľahšie krytie, dosahovať stredisko v spálni. Paleta zemitej farby a zakrivené geometrické šitie mi pripomínajú skorý letný východ slnka.

Zdroj: CB2

Produkty: Kira Bed Linens Quilt and Shams, 80 – 329 dolárov

Vypnite obyčajné listy na súpravu s vyšívanou vrúbkovanou hranou pre okamžitú dávku peknej. Tento jemný detail prináša veľký dopad, keď je spárovaný s prispôsobenou solídnou klietkou.

Zdroj: Au Lit

Výrobky: Vyšívané listy v horúčavy v horúcej ružovej farbe, 285 – 413 dolárov

Nesprávny vzhľad ma v poslednej dobe upútal. Milujem, že bielizeň Aussie Brand Cultiver sa oddeľuje. Kusy sa predávajú individuálne a dávajú slobodu hrať s neobmedzenými kombináciami farieb z ich palety spravodlivých odtieňov.

Zdroj: Kultiver

Produkty: ľan sa oddeľuje

Hravé orezávanie strapcového orezávania prevádzkuje obvod tejto obliečky a simulovanej súpravy, čím sa do tlače Art Deco pridáva textúrny prvok. Klasický vzor ventilátora získava rozmar v sladkom koralovom odtieni.

Zdroj: Anthropologie

Produkty: Tasseled Deco Fan Duvet, 138 – 188 dolárov; Shams, 48 ​​dolárov

Seersucker je ďalšou z tých klasických letných textílií. Táto prikrývka, ktorá je v slávnej modrej a bielej farbe s hustým hrankom okolo hranice, má vzhľad, ktorý je príležitostný a prispôsobený naraz.

Zdroj: Serena a Lily

Produkty: Cover Duvet SEersucker, 228 – 288 dolárov

Nebolo by to jar bez dávky – alebo musím povedať kyticu? – Florals. Táto obliečka, ozdobená čerešňovými kvetmi, magnóliami, pivónmi a ľaliami, odvážne ilustrovaná na sviežej bavlnenej percale.

Zdroj: Simons Maison

Produkty: Sada plná kvetina

Na to sa nevyžadujeKryt prikrývky-Organická bavlna je premytá odevmi pre ultra mäkký, živý pocit, pretože nikto nemá rád tvrdú a škrobovú posteľnú bielizeň. Dainty Dove-Grey Stitching dodáva jemnú textúru na prašnom červenom ružovom pozadí.

Zdroj: West Elm

Výrobky: Organic Washed Cotton Cover a Shams, 29 – 129 dolárov

Táto podstielka dokazuje, že minimalistické aj bohémske citlivosti môžu existovať. Vzor úhľadne zložených bodiek a čiar v grafickej čiernej a bielej farbe je kompenzovaný diamantovými šípkami a elegantnými strapcami.

Zdroj: Zara Home

Produkty: Dot Tlač saténového postele, ľan, 30 – 119 dolárov