Home & Living

Oslavy 20. výročia: Vyhrajte Lightwaverf Heating Manage Set v hodnote 160 GBP

, aby sme pomohli osláviť naše 20. výročie, máme horu skvelých cien, ktoré vám poskytnú preč vďaka veľmi veľkorysej podpore našich preferovaných spoločností Wise House. Tentoraz poskytujeme vykurovanie Lightwaverf Spravovanie set v hodnote 160 GBP!

Lightwaverf je najlepším dizajnérom UKS a producentom zariadení Wise House. Ich sortiment zahŕňa stmievanie, zásuvky, ako aj vykurovacie pomôcky, ktoré sa dajú rýchlo retro pripevniť, ako aj existujúce obytné nehnuteľnosti bez toho, aby sa vyžadovalo akékoľvek opätovné zapísanie. Ďakujeme Lightwaverfovi za podporu komunity automatizovaného domu.

** súťaž uzavretá **

Gratulujem víťazovi @jf_archer

Sada obsahuje múdre vykurovacie balenie 3 chladičových ventilov plus domáci radič WiFi Web Link. Ak chcete vyhrať tento balík v hodnote 160 GBP, len s nami na Twitteri vyhovuje, ako aj potom, ako sa tento tweet vráti. Také jednoduché.

Túto konkurenciu budeme otvorená až do Midnight GMT 24. januára 2016, takže máte veľa času na vstup, ako aj tu odhalíme šampióna. Tento darček je otvorenými návštevníkmi vo Veľkej Británii, ako aj naše normálne pokyny pre súťaž. Veľa šťastia všetkým!

mismarthome.co.uk: Lightwaverf.com

Chcieť viac? – Sledujte nás na Twitteri, ako sme my na Facebooku, alebo sa zaregistrujte do nášho informačného kanála RSS. Môžete dokonca dostať tieto spravodajské príbehy doručené prostredníctvom e -mailu priamo do svojej doručenej pošty.

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka