Uncategorized

Návrhy na úsporu sviatkov

so všetkými plánmi a prípravami, ktoré prijímame počas sviatkov, sa december môžu cítiť oveľa horšie ako slávnostné. Náš zoznam užitočných návrhov vám pomôže udržať vás na vrchole detailov a umožní vám tráviť oveľa viac času užívaním si, o čom je sezóna skutočne všetko.

V tomto článku: Guračné zábava pohľadnice Ideálne darčeky na palube haly

Baliaci papier

Udržujte dodávky zabalenia darčekov na jednom usporiadanom mieste zostavením prenosnej baliacej stanice. Kúpte si dlhý úložný box (ten, ktorý sa zmestí pod posteľ, ideálny) na držanie roliek papiera, s menšími kontajnermi vo vnútri na udržanie pásky, pásky, darčekové karty, nožnice a perá. Krabicu môžete prepraviť do akejkoľvek miestnosti v dome, aby ste rýchlo a ľahko zabalili darčeky so všetkými vašimi zásobami.

Pri nákupe darčekového zábalu na dovolenke sa držte obmedzenej palety farieb. Dary budú nielen koordinované pod stromom, ale pri zabalení si ušetríte čas, ak dokážete miešať a porovnávať papier, stuhu a štítky bez druhej myšlienky.

Označte svoje darčeky, len čo ich zabalíte, aby ste sa vyhli strate prehľadu, čo je čo.

Pohľadnica

Písanie a odosielanie dovolenkových kariet môže byť časovo náročný projekt, ktorý sa najlepšie vysporiada v krátkom výbuchu. Zrežmujte tento proces vytvorením prenosnej poštovej stanice s dovolenkovými kartami, ktoré môžete nastaviť kedykoľvek, keď máte úplne voľný okamih. V koši stredného úložného priestoru umiestnite niekoľko sviatkov dovolenkových kariet, zoznamov priateľov a rodiny vrátane poštových adries, kníh známok, vrátených štítkov s adresou a niekoľkých spoľahlivých perá. Mať všetky svoje zásoby na jednom mieste vám ušetrí čas a prinúti sa projekt cítiť menej skľučujúci.

Sledujte príjemcov každého štýlu karty, ktorú posielate. Svoje zvyšné karty budete môcť používať budúci rok s dôverou, pretože viete, že priatelia a rodina nedostanú rovnakú kartu dva roky v rade.

Udržujte stoly, ktoré sú prehľadné pripnutím dovolenkových kariet, ktoré dostanete na korkovej doske zavesenej v kuchyni alebo na chodbe. Dajte kartám slávnostné zázemie pokrývaním dosky pekným sviatkom.

Perfektné darčeky

Najskôr si prečítajte online obchody, aby ste získali nápady skôr, ako sa vydáte do obchodného centra. Alebo si kupujte darčeky online z pohodlia vášho domu. Využite výhody online obchodov, ktoré ponúkajú darčekovú službu zabalenia, aby sa darčeky mohli odoslať priamo z mesta Priatelia a rodina.

Ak sa váš rozvrh naplní pozvánkami na dovolenkové stretnutia, vyrezajte nejaký čas na nakupovanie malých darčekov pre hostiteľku, ktoré by si niekto miloval: gurmánske jedlá, sezónna hudba, pekné sviečky alebo fľaše červeného vína robia fantastické ponuky. Nikdy sa nebudete musieť prejavovať prázdnymi rukami a vaša premýšľanie zaručí pozvanie späť budúci rok.

Dajte darčekové karty: S väčšinou predajcov, ktorí poskytujú darčekové karty pri nominálnej hodnote vášho výberu, je toto rýchle a ľahké poskytovanie teraz úplne prijateľné, dokonca vhodnejšie, najmä pre fusser priatelia alebo ťažko vyťažení dospievajúci na vašom zozname.

Odklad do haly

Naplánujte si intímnu párty na zasahovanie stromov. Ak budete mať priateľov a rodinu, aby ste vám pomohli vyzdobiť váš domov, ušetrí vám čas, keď dobehnete horúcu čokoládu.

Udržujte to jednoduché: Vložte niekoľko lesklých ozdob do dekoratívnej misky, položte na svoj plášť niekoľko túžobných vetiev, pridajte kvitnúce rastliny amaryllis do stolových dosiek alebo zabaľte malé biele svetlá okolo kvetináčov, aby ste okamžite vstrevili miestnosti s dovolenkovým duchom.

Usporiadajte a ukladajte dekorácie dovolenky v odolných plastových zásobníkoch. Zabaľte dekorácie do hodvábneho papiera, zložte ich do kontajnerov podľa miestnosti a podľa toho označte každý kôš. Pomôže to vyhnúť sa rozbitiu a urobí z budúceho roka zdobenie vánku.

Získajte oveľa viac nápadov na slávnostnú sezónu v našom Sprievodcovi vianočným a dovolenkovým sprievodcom!